آخرین خبرها از ورزشگاه بروجرد/ پروژه کی افتتاح می‌شود؟ – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

آخرین خبرها از ورزشگاه بروجرد/ پروژه کی افتتاح می‌شود؟ - خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

داریوش آزادبخت در گفت‌وگو با خبرنگار قدم آخر با اشاره به پروژه ورزشگاه «ولایت» شهرستان بروجرد، اظهار داشت: تکمیل این پروژه در بین مصوبات سفر دولت به لرستان قرار دارد.

۳۴۵ میلیارد برای تکمیل پروژه نیاز است

وی با بیان اینکه این پروژه از سال ۷۵ شروع شده است، عنوان کرد: در حال حاضر این پروژه ۷۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه اعتبارات خوبی تا کنون به این پروژه تزریق شده است، افزود: تا کنون برای اجرای این پروژه حدود ۱۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

آزادبخت، بیان داشت: برای تکمیل این پروژه نیز ۳۴۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی تکمیل این پروژه ورزشی را از مطالبات اصلی جوانان و مردم شهرستان بروجرد عنوان کرد و گفت: در حال حاضر پیمانکار این پروژه حدود ۲۰ میلیارد تومان طلب دارد.

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد از پیگیری استاندار لرستان از طریق وزارت راه و شهرسازی برای اختصاص اعتبار این پروژه ورزشی خبر داد.

افتتاح پروژه در سال ۱۴۰۵ در صورت تأمین اعتبار

شهاب فتح الهی معاون فرماندار بروجرد نیز دراین‌رابطه، اظهار داشت: برنامه این است که اگر مشکل اعتباری این پروژه حل شود، در سال ۱۴۰۵ به بهره‌برداری برسد.

وی عنوان کرد: این پروژه ابتدا ۱۲ هزارنفری بود، برای اینکه مشکلات آن به‌مرور حل شود در فاز اول تبدیل به پنج‌هزارنفری شد.

معاون فرماندار بروجرد با تأکید بر اینکه شهرستان بروجرد دارای ورزشکاران شاخصی در سطح کشور است، بیان داشت: تکمیل این پروژه ورزشی یکی از نیازهای اساسی شهرستان به‌حساب می‌آید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین خبرها از ورزشگاه بروجرد/ پروژه کی افتتاح می‌شود؟ – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین خبرها از ورزشگاه بروجرد/ پروژه کی افتتاح می‌شود؟ – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.