اختصاص 102 دستگاه اتوبوس برای اعزام زوار کرمانشاهی به مرقد امام(ره)

اختصاص 102 دستگاه اتوبوس برای اعزام زوار کرمانشاهی به مرقد امام(ره)

سیدشهرام کهریزی در گفت وگو با خبرنگار قدم آخر کرمانشاه، از آماده باش کامل ناوگان حمل و نقل برون شهری کرمانشاه برای اعزام زوار به مرقد امام(ره) خبر داد و اظهار کرد: 102 دستگاه اتوبوس برای جابجایی زوار کرمانشاه به مرقد امام(ره) جهت شرکت در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای اعزام زایران از استان کرمانشاه به مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) صورت پذیرفته، افزود: مشکلی در تامین وسایل نقلیه مورد نیاز جهت اعزام زوار در استان کرمانشاه وجود ندارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به تدابیری که برای جابجایی مسافرین در سایر مقاصد اندیشیده شده، تصریح کرد: هیچ مسافری برای تردد در سایر مقاصد دچار مشکل نخواهد شد و در پایانه معطل نمی ماند.

به گفته کهریزی، تمامی ناوگان مینی بوس و سواری نیز در آماده باش هستند تا در صورت نیاز برای جابجایی مسافران در مقاصد دیگر پای کار بیایند. به علاوه اتوبوس های پشتیبان نیز برای جابجایی به مسیر مرقد امام(ره) و سایر مقاصد آماده هستند.

وی خاطرنشان کرد: 831 دستگاه مینی بوس و بالغ بر هزار دستگاه خودرو سواری کرایه برای این منظور آماده خدمات رسانی به هموطنان هستند.

وی در پایان از نظارت مستمر بر عملکرد شرکت های حمل و نقل و رانندگان توسط گشت های نظارتی در این ایام خبر داد و اضافه کرد: با توجه به افزایش تردد در محورهای استان، نیروها و گشت های راهداری در تمام محورها خصوصا مسیرهای اعزام زوار و همچنین نقاط پرحادثه در آماده باش هستند و این آماده باش تا پایان مراسم اعزام زوار ادامه خواهد داشت.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اختصاص 102 دستگاه اتوبوس برای اعزام زوار کرمانشاهی به مرقد امام(ره)" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اختصاص 102 دستگاه اتوبوس برای اعزام زوار کرمانشاهی به مرقد امام(ره)"، کلیک کنید.