اردوغان: کارهای ناتمام خود را در سوریه به پایان خواهیم رساند

اردوغان: کارهای ناتمام خود را در سوریه به پایان خواهیم رساند

به گزارش قدم آخر, «رجب طیب اردوغان» رییس جمهوری ترکیه امروز (سه شنبه) از تصمیم کشور خود برای ادامه عملیات ضدتروریستی در خاک سوریه خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه روسیا الیوم، رییس جمهوری ترکیه در آنکارا طی سخنانی خطاب به ملت این کشور، گفت: وقتی زمان و ساعتش فرا برسد، ما قطعاً کارهای ناتمام خود را در سوریه به پایان می رسانیم.

اردوغان در ادامه به اهمیت مبارزه قاطعانه با تروریسم و گروه موسوم به «حزب کارگران کردستان» (پ.ک.ک) اشاره و تاکید کرد: در دوره آتی به گروه تجزیه طلب که فضای مانور آن در نتیجه عملیات ما در عراق و سوریه تنگ شده است، ضربه بزرگی خواهیم زد.

وی افزود: می خواهم موضوع مشخص شود. تا زمانی که پ .ک. ک در عراق و سوریه حضور داشته باشد ما یه هیچ وجه احساس امنیت نمی کنیم.

رییس جمهوری ترکیه با تاکید بر اینکه تروریست ها در کوه های قندیل و شمال سوریه از هر فرصتی علیه ترکیه و شهروندان این کشور استفاده می کنند، تصریح کرد: هیچ کشوری این موضوع را نمی پذیرد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اردوغان: کارهای ناتمام خود را در سوریه به پایان خواهیم رساند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اردوغان: کارهای ناتمام خود را در سوریه به پایان خواهیم رساند"، کلیک کنید.