از ایران تا ازبکستان و تاجیکستان با شاعران پارسی زبان در نمایشگاه کتاب

قدم آخر گزارش می دهد؛

از ایران تا ازبکستان و تاجیکستان با شاعران پارسی زبان در نمایشگاه کتاب

موسسه فرهنگی هنری شاعران پارسی زبان امسال با آثار زیادی از شاعران پیشکسوت و جوان ایران فرهنگی به نمایشگاه کتاب تهران آمده است.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری قدم آخر، موسسه فرهنگی هنری شاعران پارسی زبان امسال در 35 امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با بیش از 10 اثر جدید از شاعران پیشکسوت و جوان کشوره های حوزه ایران فرهنگی میزبان اهالی کتاب و فرهنگ و ادب است.

از شاعران افغانستان می توان به کتاب «امتداد آفتاب» اثر صالح محمد خلیق، کتاب «آیینه» اثر عبدالواحد عاطف کابلیان،  کتاب «شب خون» اثر اسحاق ثاقبی داراب و از ازبکستان کتاب «تلخ و شیرین» اثر جعفر محمد ترمذی و 
از ایران  کتاب «از چراغی دور دست»، مشتمل بر 50 غزل از غلامعلی حداد عادل با مضامین و محتوای متفاوت در این غرفه عرضه شده است.

کتاب دو آینه اثر امیر عاملی، کتاب «فواره گل» اثر محمد رضا سهرابی نژاد، کتاب «شاید بخوانی ام» اثر سید مهدی طباطبایی،  کتاب «چقدر جای تو خالی است»، اثر مرحوم ابوالقاسم حسینجانی، مجموعه رباعیات «سمرقند» اثر موسی عصمتی و مجموعه دوبیتی های «تو داری ریشه در ضرب المثل ها» اثر رضا عبداللهی در نمایشگاه ارایه شده است.

از جمله فعالیت های غرقه شاعران پارسی زبان در نمایشگاه امسال دیدار شاعران و اهالی اندیشه از کشور های مختلف حوزه ایران فرهنگی و برپایی برنامه های رونمایی از کتاب های تازه انتشار یافته خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از ایران تا ازبکستان و تاجیکستان با شاعران پارسی زبان در نمایشگاه کتاب" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از ایران تا ازبکستان و تاجیکستان با شاعران پارسی زبان در نمایشگاه کتاب"، کلیک کنید.