از ظرفیت رسانه ها نباید غافل شویم

از ظرفیت رسانه ها نباید غافل شویم

به گزارش خبرگزاری قدم آخر از قزوین؛ عباس کاظمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در نشست مشترک شورای مرکزی روابط عمومی دستگاه های اجرایی و اعضای هییت مدیره خانه مطبوعات استان قزوین که در استانداری قزوین برگزار شد، تصریح کرد: دغدغه ها و مسایل مطرح شده در حوزه رسانه و روابط عمومی ها مسایل به حقی است که باید دسته بندی شوند و سپس برای حل آن ها راهکار اتخاذ شود، برخی از این دغدغه ها مسایل اشتراکی است که با تقویت ارتباطات امکان حل آن ها وجود دارد.

وی افزود: به منظور حل این مسایل پیشنهاد می شود که یک اتاق مشترک بین شورای روابط عمومی و خانه مطبوعات ایجاد شود و این اتاق به منظور حل مسایل همت خود را به کار بگیرد ما نیز وظیفه حمایتی خود را ایفا خواهیم کرد.

کاظمی خاطرنشان کرد: رسانه ها در حوزه های تصمیم سازی و تصمیم گیری تاثیرگذار هستند و ما از ظرفیت آن ها نباید غافل شویم، جامعه ای متعالی است که نقد تیزبینانه در آن شکل بگیرد، البته نقدی که در اتمسفر خیرخواهی رقم بخورد حتما راهگشا و کارگشا است، بالعکس نقدی که در فضای نفرت پراکنی است تاثیری ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین تصریح کرد: امروز جایگاه رسانه در جنگ ادراکی و شناختی غیرقابل انکار است، باتوجه به این اتفاقات، مهمترین میدان و جبهه پیش روی ما جبهه گسترده رسانه است و ما باید با هر نوع سلیقه و گرایشی که داریم این موضوع را مورد توجه جدی قرار دهیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از ظرفیت رسانه ها نباید غافل شویم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از ظرفیت رسانه ها نباید غافل شویم"، کلیک کنید.