اطلاعیه شورای عالی امنیت ملی در پی شهادت آیت الله رییسی

اطلاعیه شورای عالی امنیت ملی در پی شهادت آیت الله رییسی

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با انتشار اطلاعیه ای، ضمن تسلیت شهادت آیت الله رییسی رییس جمهور و رییس شورای عالی امنیت ملی، نکاتی را در 6 بند خطاب به مردم ایران اسلامی ارایه کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری قدم آخر، در اطلاعیه شورای عالی امنیت ملی که سه شنبه شب یکم خرداد 1403 ارسال شده، آمده است: دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی شهادت تلخ و جان سوز خادم الرضا، حضرت آیت الله رییسی، رییس محترم جمهوری اسلامی ایران و رییس شورای عالی امنیت ملی و همراهان را در حادثه سقوط بالگرد، به محضر امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و نایب گرانقدرشان، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی و ملت شهیدپرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می کند.

شورای عالی امنیت ملی در این اطلاعیه افزود: شهید بزرگوار، آیت الله رییسی با خدمات صادقانه و بی منت خود از ابتدای انقلاب اسلامی تا آخرین لحظه شهادت خود، ثابت کرد که «خدمت به مردم و همراهی با آنان را» مهم ترین و اصیل ترین سرمایه برای بسط و تعمیق امنیت ملی می شمرده است.

خدمتگزاران مردم شریف ایران اسلامی در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، توجه همگان را به نکات ذیل جلب می نماید:

1 – تداوم تلاش خستگی ناپذیر همه کارگزاران امنیت ملی منطبق بر الگوی خدمت صمیمی، مخلصانه، مجاهدانه و صادقانه و امنیت ملی مردم محور رییس جمهور شهید، مورد اهتمام قرار داشته و خواهد داشت.

2 – پاسداری از مرزها و حوزه های امنیت ملی همچنان تحت پایش و مراقبت جدی نهادها و دستگاه های امنیتی، انتظامی و نیروهای مسلح است.

3 – پشتیبانی کلیه نهادها و دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی، لشگری و کشوری از معاون محترم اول رییس جمهور به عنوان مدیر قوه مجریه در دوره انتقالی مورد تاکید است.

4 – سیاست های سازنده جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان، با تاکید بر پیشبرد سیاست همسایگی دولت و در ادامه تلاش های وزیر خارجه شهید و عضو مجاهد و فعال شورای عالی امنیت ملی، جناب آقای دکتر امیر عبداللهیان، همچنان با قوت تداوم خواهد یافت.

5 – روح بلند و خون شهدای حادثه اخیر الهام بخش و دستمایه انسجام و همگرایی ملی است و رفتار عموم مردم، نخبگان و گروه های سیاسی نشان داد که به این سرمایه عظیم به عنوان یکی از اصلی ترین مقوّمات امنیت ملی به خوبی وقوف داشته و قدردان آن است.

6 – حضور یکپارچه، گسترده و فراگیر مردم و مسیولین، گروه ها و طیف های مختلف سیاسی و اجتماعی در مراسم وداع و تشییع رییس محترم جمهور شهید و سایر شهدای گران قدر این حادثه، متضمن ثبات و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه شورای عالی امنیت ملی در پی شهادت آیت الله رییسی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه شورای عالی امنیت ملی در پی شهادت آیت الله رییسی"، کلیک کنید.