افزایش قیمت سکه و طلا در بازار

افزایش قیمت سکه و طلا در بازار

هر سکه تمام طرح جدید امروز (چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳) در بازار طلای تهران با ۲۴۲ هزار تومان افزایش نسبت به قیمت پایانی روز کاری گذشته به مبلغ ۴۰ میلیون و ۱۸۷ هزار تومان معامله شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری قدم آخر، قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید تا لحظه درج این خبر در معاملات امروز (چهارشنبه ۲۰ تیر) در بازار طلای تهران نسبت به روز کاری گذشته، ۲۴۲ هزار تومان افزایش یافت و به قیمت ۴۰ میلیون و ۱۸۷ هزار تومان داد و ستد شد.

سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به قیمت روز کاری گذشته، ۳۶ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان معامله شد.

امروز نیم سکه ۲۲ میلیون و ۶۵۰ تومان قیمت خورد؛ ربع سکه نیز ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت سکه گرمی ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان دادوستد شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار طلای تهران در مقایسه با روز گذشته با افزایش ۴۷ هزار تومانی، سه میلیون و ۳۸۸ هزار تومان معامله شد.

امروز بهای هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با افزایش ۱۰ دلاری، ۲ هزار و ۳۷۳ دلار بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش قیمت سکه و طلا در بازار" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش قیمت سکه و طلا در بازار"، کلیک کنید.