افشای دروغ استفاده از بمب های کوچک در رفح!

افشای دروغ استفاده از بمب های کوچک در رفح!

یک تحلیلگر نظامی صهیونیست از دروغ پردازی ارتش رژیم اشغالگر درباره استفاده از بمب های کوچک 17 کیلویی در حمله به اردوگاه آوارگان رفح پرده برداشت.

به گزرش قدم آخر، به نقل از مشرق، یک تحلیلگر نظامی صهیونیست در گفتگو با روزنامه عبری هاآرتص از دروغ پردازی ارتش اشغالگر درباره هدف قرار دادن اردوگاه آوارگان رفح با دو بمب 17 کیلوگرمی پرده برداشته و این ادعا را گمراه کننده خوانده است.

روزنامه هاآرتص به نقل از این تحلیلگر صهیونیست گزارش داد که وزن هر یک از این بمب ها 110 کیلوگرم بوده و ارتش اسراییل فقط وزن مواد انفجاری به کار رفته در هر یک از آنها را که تقریبا 17 کیلوگرم بوده اعلام کرده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیوینستی ادعا کرده است که در حمله اخیر به اردوگاه آوارگان رفح از دو بمب 17 کیلوگرمی استفاده کرده این در حالی است که شبکه آمریکایی سی ان ان فاش کرد که رژیم صهیونیستی در حمله مرگبار به چادرهای آوارگان فلسطینی در رفح از بمب های آمریکایی استفاده کرده است.

این شبکه تاکید کرد که در بمباران آوارگان فلسطینی در رفح از بمب سنگرشکن هدایت شونده آمریکایی GBU-39 استفاده شده است.

سی ان ان افزود که استفاده از چنین بمبی در یک منطقه شلوغ و مملو از جمعیت بسیار خطرناک است.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افشای دروغ استفاده از بمب های کوچک در رفح!" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افشای دروغ استفاده از بمب های کوچک در رفح!"، کلیک کنید.