امام جمعه بم: مردم ما در برابر همه توطیه ها و شقاوت ها ایستادگی کردند

امام جمعه بم: مردم ما در برابر همه توطیه ها و شقاوت ها ایستادگی کردند

قدم آخر/کرمان امام جمعه بم گفت: مردم ما بیش از چهار دهه در برابر توطیه ها و شقاوت ها ایستادگی کردند و ماحصل این ایستادگی ها، دستاوردهای زیادی در حوزه های مختلف برای کشور شده است.

مراسم راهپیمایی چهل وپنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در شهرستان بم با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

حجت الاسلام قاسم دانشی امام جمعه بم در جمع راهپیمایان 22 بهمن اظهار کرد: دشمنان در چهار دهه گذشته هرچه توانستند علیه ملت ایران انجام دادند ولی نتوانستند به موفقیت برسند.

وی مردم را صاحبان اصلی انقلاب دانست و ادامه داد: مردم ولی نعمتان انقلاب هستند و وظیفه مسیولان خدمت گزاری به مردم است.

امام جمعه بم در ادامه به دستاوردهای انقلاب در طول 45 سال گذشته اشاره کرد و گفت: مردم در برابر توطیه ها و شقاوت ها ایستادگی کردند و ماحصل این ایستادگی ها، دستاوردهای زیادی در حوزه های مختلف برای کشور شده است.

وی بیان کرد: پیشرفت در حوزه های علمی، پزشکی، فناوری، دفاعی و کشاورزی فقط بخشی از دستاوردهای انقلاب بوده که امروزه ایران تبدیل به یک الگو برای بسیاری از کشورهای شده است.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امام جمعه بم: مردم ما در برابر همه توطیه ها و شقاوت ها ایستادگی کردند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امام جمعه بم: مردم ما در برابر همه توطیه ها و شقاوت ها ایستادگی کردند"، کلیک کنید.