انعقاد 182 قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی فیروزآباد

انعقاد 182 قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی فیروزآباد

قدم آخر/فارس مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان اینکه در شهرستان فیروزآباد شهرک های صنعتی روزبدان، میمند و ناحیه جایدشت ایجاد شده است، گفت: در مجموع در این شهرک ها و نواحی صنعتی تعداد 182 قرارداد با سرمایه گذاران منعقد شده است.

سید مسعود عظیمی امروز، 4 اردیبهشت در بازدید شهرک ها و نواحی صنعتی فیروزآباد با بیان اینکه هم اکنون شهرک های صنعتی روزبدان و میمند فعال و آماده جذب سرمایه گذار است، گفت: فعال سازی ناحیه صنعتی جایدشت نیز در برنامه قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: 55 واحد تولیدی، صنعتی بهره بردار با اشتغال 460 نفر نیز در شهرک های صنعتی فیروزآباد مشغول فعالیت هستند.

عظیمی با بیان اینکه شهرستان فیروزآباد به علت موقعیت جغرافیایی و قرارگیری در مسیر محور مواصلاتی استان با پارس جنوبی از ظرفیت های مناسبی برای سرمایه گذاری برخوردار است، افزود: توسعه اراضی شهرک های صنعتی این منطقه با هدف بسترسازی برای استقرار صنایع در برنامه قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه در راستای تکمیل زیرساخت ها، 5 پروژه با اعتبار 10 میلیارد تومان در یک سال گذشته در شهرک های صنعتی روزبدان و میمند انجام یا در حال انجام است، گفت: این طرح ها شامل تکمیل شبکه داخلی آب و فاضلاب و جدول گذاری و زیرسازی معابر در شهرک روزبدان و طرح های تکمیل زیرسازی و شبکه داخلی آب در شهرک صنعتی میمند است.

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در ادامه با بیان اینکه واحدهای صنعتی بزرگی در شهرک صنعتی میمند در مرحله استقرار هستند و این شهرک صنعتی افق درخشانی برای توسعه و تبدیل شدن به عنوان یک قطب صنعتی دارد، افزود: از واحدهای صنعتی مطرحی که هم اکنون مراحل پایانی ساخت وساز را طی می کند، دو واحد صنعتی تولید روغن پایه با سرمایه گذاری 100 میلیارد تومان و اشتغال 60 نفر انجام است که  نیمه نخست امسال به بهره برداری می رسد.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انعقاد 182 قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی فیروزآباد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انعقاد 182 قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی فیروزآباد"، کلیک کنید.