این یک هشدار است/ستاره ملی پوش استقلال: قراردادم تمام شده!

این یک هشدار است/ستاره ملی پوش استقلال: قراردادم تمام شده!

به گزارش خبرگزاری قدم آخر؛ یکی از بازیکنانی که در روزهای گذشته بحث های زیادی درباره ماندنش در استقلال با ترک تیم آبی پوش پایتخت وجود داشته ابوالفضل جلالی است. مدافع چپ پا و ملی پوش استقلال که در اردوی تیم ملی حضور دارد و آماده مسابقه با ازبکستان می شود، فعلا دوست ندارددرباره ادامه همکاری اش با استقلال صحبت کند.

او که در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر شرکت کرده بود، وقتی با پرسش محمد حسین میثاقی مبنی بر اینکه آیا قراردادش با استقلال ادامه دارد یا خیر، بیان کرد: «قرارداد من با استقلال تمام شده است.»

جلالی البته ترجیح داد فعلا حرفی درباره آینده خود و استقلال بر زبان نیاورد. او ادامه داد: «فعلا تمام تمرکزم روی بازی ملی است؛ بازی سختی با ازبکستان داریم و امیدوارم برنده شویم. انشاالله بعد از این بازی در خدمت شما هستم و در باره استقلال هم صحبت می کنم.»

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این یک هشدار است/ستاره ملی پوش استقلال: قراردادم تمام شده!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این یک هشدار است/ستاره ملی پوش استقلال: قراردادم تمام شده!"، کلیک کنید.