بازداشت پدر وپسر مامورنما در مشهد

بازداشت پدر وپسر مامورنما در مشهد

آفتاب‌‌نیوز :

سردار احمد نگهبان در تشریح جزئیات این پرونده، اظهار داشت: در پی گزارش چند فقره اخاذی تحت عنوان مامور از شهروندان در محدوده خیابان امام خمینی (ره) مشهد، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارات مالباخته‌ها مشخص شد ۲ سرنشین یک دستگاه سواری دنا که با خود بسیم و یک قبضه کلت کمری همراه داشتند با پرسه‌زنی در خیابان امام خمینی (ره) با شناسایی دلالان ارز اقدام به اخاذی از آن‌ها می‌کرده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی عنوان کرد: ماموران کلانتری شهید فیاض‌بخش با بررسی اظهارات مالباختگان و به‌دست آوردن مشخصات ظاهری متهمان تحقیقات میدانی خود را آغاز و در کمتر از ۶ ساعت متهمان را ردزدنی و در حال پرسه‌زنی دستگیر و در بازرسی از آن‌ها یک قبضه کلت کمری، یک دستگاه بیسیم و مقادیری ارز خارجی کشف کردند.

نگهبان بیان کرد: متهمان ۴۴ و ۲۲ ساله که پدر و پسر و بومی یکی از استان‌ها جنوبی کشور هستند، در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۷ فقره اخاذی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

وی از شهروندان خواست، در مواجهه با افرادی که خود را مامور دستگاه‌های دولتی معرفی می‌کنند، حتماً از آن‌ها کارت شناسایی معتبر درخواست و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت پدر وپسر مامورنما در مشهد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت پدر وپسر مامورنما در مشهد"، کلیک کنید.