برنامه ریزی برای راه اندازی مرکز جامع سلامت مجازی دانشگاه علوم پزشکی ایران کلید خورد

برنامه ریزی برای راه اندازی مرکز جامع سلامت مجازی دانشگاه علوم پزشکی ایران کلید خورد

برنامه ریزی راه اندازی مرکز جامع خدمات سلامت مجازی در دستور کار کمیته پاد (دوراپزشکی) دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار گرفت.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری قدم آخر، نخستین جلسه کمیته دانشگاهی پاد به ریاست علی مشکی معاون درمان دانشگاه برگزار شد. این کمیته با هدف بررسی وضعیت پیاده سازی نظام ارایه خدمات سلامت و پزشکی از راه دور در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار می شود.

در این جلسه مواردی، چون عملکرد سامانه های نسخه نویسی الکترونیکی، نوبت دهی الکترونیکی در سطح مراکز درمانی تابعه بررسی شده و راهکار های پیشنهادی برای رفع مشکلات این سامانه ها مطرح شد.

همچنین راه اندازی پروژه مرکز جامع خدمات سلامت مجازی مورد بررسی قرار گرفت. در این پروژه که پروژه ای تیمی است مشارکت معاونت درمان، فناوری اطلاعات و دیگر معاونت ها را در برخواهد داشت و تمامی فرآیند ها و دستورالعمل های یک مرکز جامع خدمات سلامت مشخص شده و مجازی خواهد شد.

بدین منظور معرفی کارگروه اجرایی در دستور کار جلسه قرار گرفت و همچنین مقرر شد نسخه نویسی الکترونیکی، نوبت دهی الکترونیکی، نظام مشاوره و ارجاع الکترونیکی برای راه اندازی این پروژه مورد بررسی قرار گیرد.

اعضای کمیته خدمات سلامت و پزشکی از راه دور اظهار امیدواری کردند در صورت موفقیت در پیاده سازی این پروژه دانشگاه علوم پزشکی ایران خواهد توانست در امر ارایه خدمات درمانی از راه دور در سطح کشور پیشرو شود.

گفتنی است، در این کمیته معاون های غذا و دارو، بهداشت، آموزشی، تحقیقات و فناوری و مدیریت های مافا، گروه آموزشی هوش مصنوعی و امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز حضور داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه ریزی برای راه اندازی مرکز جامع سلامت مجازی دانشگاه علوم پزشکی ایران کلید خورد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه ریزی برای راه اندازی مرکز جامع سلامت مجازی دانشگاه علوم پزشکی ایران کلید خورد"، کلیک کنید.