برپایی تظاهرات در رام الله در محکومیت کشتار النصیرات

ده ها تن از شهروندان فلسطینی عصر شنبه در خیابان های شهر رام الله در مرکز کرانه باختری تظاهراتی برپا کرده و کشتار النصیرات توسط ارتش رژیم اشغالگر در نوار غزه را محکوم کردند.

به گزارش قدم آخر، ده ها تن از شهروندان فلسطینی عصر شنبه در خیابان های شهر رام الله در مرکز کرانه باختری بنا به درخواست گروه های فلسطینی، نهادهای داخلی و سندیکاها تظاهراتی برپا کرده و کشتار النصیرات توسط ارتش رژیم اشغالگر در نوار غزه را محکوم کردند.

براساس گزارش العربی الجدید، معترضان بر وحدت میان فلسطینیان تاکید کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات در حمایت از شاخه های نظامی مقاومت به ویژه گردان القسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی شعارهایی را علیه کشتار توسط اشغالگران صهیونیست و آمریکا سر دادند و آن 2 را «سر مار» توصیف کردند.

آنها از جامعه جهانی خواستند تا در مقابل جنایت های بی وقفه اشغالگران در حق شهروندان فلسطینی سکوت نکنند.

برپایی تظاهرات در رام الله در محکومیت کشتار النصیرات

در همین راستا، عصام بکر، هماهنگ کننده گروه های ملی و اسلامی فلسطینی در استان رام الله و البیره، تصریح کرد آمریکا بار دیگر ثابت کرد که شریک تجاوزات و همدست در این کشتارها علیه ملت فلسطین است.

عصام بکر خاطرنشان کرد، عملیات موسوم به «آزادی اسرا» یک عملیات پیچیده است و عملیات روز شنبه، نشان دهنده شکست اسفبار اشغالگران و سیستم اطلاعاتی و نظامی آنها است.

وی درمورد موضع آمریکا و صحبت از مشارکت واشنگتن در اجرای عملیاتی که منجر به کشتار النصیرات در روز شنبه شد، گفت: آنچه لازم است اراده سیاسی واقعی از سوی رهبری فلسطین است.

ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه به بهانه آزادی اسرای صهیونیست در غزه، اردگاه النصیرات در مرکز نوار غزه را بمباران کرده است که در نتیجه آن، 210 نفر از فلسطینیان به شهادت رسیده و 400 نفر دیگر زخمی شدند.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برپایی تظاهرات در رام الله در محکومیت کشتار النصیرات" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برپایی تظاهرات در رام الله در محکومیت کشتار النصیرات"، کلیک کنید.