برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در مراکز پویاشهر و یاورشهر شهرداری تهران

نقیب در گفت‌وگو با قدم آخر خبر داد:

برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در مراکز پویاشهر و یاورشهر شهرداری تهران

سرپرست سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری مراسم و ویژه برنامه‌های عزاداری دهه اول محرم در مراکز یاورشهر و پویاشهر ویژه بهبود یافتگان و کودکان کار و خیابان خبر داد.

سید محمد نقیب مديرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری قدم آخر، اظهار کرد: با فرا رسیدن ایام محرم مراکز یاورشهر، مددسراها و مراکز پویاشهر سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با نصب پرچم و المان‌های مناسبتی سیاه پوش شدند.

وی تصریح کرد: در مراکز ۱۰ گانه تربیتی، آموزشی و درمانی یاورشهر سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی طی دهه اول محرم برنامه‌های عزاداری شامل سخنرانی، سینه زنی و روضه خوانی در این مراکز برگزار می‌شود و بیش از ۷ هزار مددجوی حاضر در مراکز فوق به عزاداری شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش خواهند نشست.

نقیب در ادامه خاطرنشان کرد: مراسم ویژه‌ای نیز با همکاری مناطق ۲۲ گانه در مددسراهای پایتخت برگزار می‌شود و حدود ۲ هزار مددجو در این مراسمات شرکت خواهند کرد.

سرپرست سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی با تاکید بر اهمیت تبیین قیام عاشورا برای کودکان و نوجوانان خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های ویژه محرم در مراکز پویاشهر و برپایی هیات عزاداری کودکان ایران در دهه محرم را شاهد خواهیم بود.

وی در پایان تاکید کرد: برنامه زیارت عاشورا نیز در دهه محرم هر روز صبح در حسینیه سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران برپا می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در مراکز پویاشهر و یاورشهر شهرداری تهران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در مراکز پویاشهر و یاورشهر شهرداری تهران"، کلیک کنید.