بیکاری منشا تمام خشونت ها و ناهنجاری ها است – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

بیکاری منشا تمام خشونت ها و ناهنجاری ها است - خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار قدم آخر، یوسف خدادادی عصر پنجشنبه در مراسم افتتاح واحد تولیدی آب معدنی در شهرستان نیر اظهار کرد: تولید و سرمایه گذاری امر مبارک و مقدسی است و ضرورت دارد در این حوزه با دقت و حساسیت بیشتر عمل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هرچند در این بستر کار به ظاهر اقتصادی است اما در باطن تولید و اشتغال یک کار فرهنگی و اجتماعی محسوب می شود و مانع از بروز دغدغه ها و نگرانی های اجتماعی می شود.

رییس کمیته حمایت قضایی دادگستری استان اردبیل لازمه توسعه و پیشرفت کشور را بها دادن به تولید و اشتغال دانست و گفت: بیکاری منشا خشونت و زمینه ساز بسیاری از ناهنجاری هاست و شایسته است در این بخش به ابعاد گسترده تولید، سرمایه گذاری و اشتغال توجهی جدی شود.

خدادادی اضافه کرد: ما از ظرفیت مجموعه قضائی در حمایت از تولید استفاده کرده و همچنان از سرمایه گذاری حمایت کرده و در احیای واحدهای تعطیل شده و راکد تلاش می کنیم.

وی ادامه داد: در سال های اخیر با تشکیل جلسات مرتب و منظم کمیته حمایت قضائی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید سعی می کنیم تا گره گشای مشکلات سرمایه گذاران باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیکاری منشا تمام خشونت ها و ناهنجاری ها است – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیکاری منشا تمام خشونت ها و ناهنجاری ها است – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.