تاکید مخبر بر تسریع جستجوی مفقودان و رسیدگی به مصدومان سیل سوادکوه

تاکید مخبر بر تسریع جستجوی مفقودان و رسیدگی به مصدومان سیل سوادکوه

سرپرست ریاست جمهوری همچنین بر رسیدگی مناسب به مصدومان سیل و نیز ترمیم و بازگشایی مسیرهای مواصلاتی با توجه به سفرهای تابستانی تاکید کرد.

در این ارتباط تلفنی، یوسف نوری استاندار مازندران ضمن تشریح آخرین وضعیت منطقه از آمادگی همه‌جانبه دستگاه‌های اجرایی و امدادرسان در صورت تکرار حادثه خبر داد.

حوالی ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه سه‌شنبه پنجم تیر ۱۴۰۳ پس از بارندگی‌های شدید در مناطقی از ارتفاعات مازندران از جمله سوادکوه جریان‌های سیلابی ایجاد شد و خساراتی بر جا گذاشت.

سیل در محدوده طالع‌رودبار سوادکوه منجر به حرکت کردن انبوهی از واریزه‌های کوهی و سنگ‌ها از ارتفاعات به سمت جاده شد و تعداد زیادی از خودروها زیر این آوردهای سیلابی مدفون شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید مخبر بر تسریع جستجوی مفقودان و رسیدگی به مصدومان سیل سوادکوه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید مخبر بر تسریع جستجوی مفقودان و رسیدگی به مصدومان سیل سوادکوه"، کلیک کنید.