تاکید کولیوند بر بی طرفی هلال احمر در انتخابات آتی/ انتخابات هدیه امام خمینی به مردم است

رییس جمعیت هلال احمر با دعوت از خانواده بزرگ هلال احمر برای مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: انتخابات، سرمایه گذاری برای آینده است و اعضا و داوطلبان هلال احمر بدون هیچ جانبداری سیاسی، در سرنوشت و آینده کشور مشارکت می کنند.

به گزارش قدم آخر، پیرحسین کولیوند در جمع هزاران نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر در سراسر کشور که به شکل حضوری و برخط برگزار شد، با اشاره انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، گفت: از تمام ظرفیت های اعضا و داوطلبان این جمعیت در جهت حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات یازدهم اسفندماه استفاده شود.

وی با اشاره به ظرفیت های داوطلبانه موجود در جمعیت هلال احمر و فعالیت های داوطلبان در فعالیت ها و اقدامات بشردوستانه افزود: ما به توانمندی های اعضا باور داریم. بنابراین تلاش کنید با امانت داری و مسیولیت پذیری مثال زدنی و با قلم، توان، فکر و ایده خود مردم را به حضور پرشور و گسترده در انتخابات دعوت کنید.

کولیوند از انتخابات به عنوان هدیه امام خمینی (ره) به مردم یاد کرد و مشارکت در انتخابات را یک وظیفه شرعی، دینی، اخلاقی، انسانی و ملی دانست و تصریح کرد: انتخابات یک آبروی ملی است که به لطف خداوند متعال و حضور پرشور هموطنانمان به یک جشن ملی تبدیل خواهد شد.

رییس جمعیت هلال احمر با بیان این که در جمعه پیش رو دو انتخاب مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم افزود: جمعیت هلال احمر به عنوان یک ارگان مردمی و بی طرف از هیچ شخص یا جناحی حمایت نخواهد کرد و فقط بر حضور پرشور و انتخاب اصلح تاکید می کند.

وی تصریح کرد: همه افرادی که به عنوان کاندیدا در انتخابات حضور دارند مورد تایید نظام جمهوری اسلامی هستند اما هر شخص با ایمان، کار آمد، پرانگیزه، پایبند به ارزش های دینی، وفادار به مردم و کشور باشد، در مقابل دشمنان سرسخت و در مقابل مردم فروتن باشد را می توان به عنوان یک فرد اصلح در انتخابات در نظر گرفت.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید کولیوند بر بی طرفی هلال احمر در انتخابات آتی/ انتخابات هدیه امام خمینی به مردم است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید کولیوند بر بی طرفی هلال احمر در انتخابات آتی/ انتخابات هدیه امام خمینی به مردم است"، کلیک کنید.