تداوم بارش باران تا اوایل هفته آینده در این استان ها

تداوم بارش باران تا اوایل هفته آینده در این استان ها

به گزارش قدم آخر، رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از از بارش باران، رگبار و رعدوبرق در نقاط مختلف کشور تا اوایل هفته آینده خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با قدم آخر افزود:سه شنبه و چهارشنبه (1 و 2 خرداد) در استان های واقع در شمال غرب، غرب، نواحی مرکزی و استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز در برخی ساعات رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت، در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.

وی اضافه کرد: پنجشنبه و جمعه (3 و 4 خرداد) بارش در غرب کشور نخواهیم داشت ولی در سایر مناطق ذکر شده همچنان در برخی از ساعات بارش رخ می دهد.

ضیاییان در ادامه گفت: شنبه (5 خرداد) نیز در استان های ساحلی خزر، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین،البرز ، تهران، سمنان، قم مرکزی و شمال اصفهان بارش پیش بینی می شود.

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (2 خرداد) نیمه ابری، وزش باد، در بعضی ساعت ها افزایش ابر، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 27 درجه سانتیگراد پنجشنبه (3 خرداد) نیمه ابری، وزش باد، در بعضی ساعت ها افزایش ابر، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا شهرکرد با کمینه 6 و 5 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 44 و 43 دمای درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها پیش بینی می شود.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تداوم بارش باران تا اوایل هفته آینده در این استان ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تداوم بارش باران تا اوایل هفته آینده در این استان ها"، کلیک کنید.