ترافیک پایتخت روان است/ خواب آلودگی، راننده ۲۰۷ را به دردسر انداخت

ترافیک پایتخت روان است/ خواب آلودگی، راننده ۲۰۷ را به دردسر انداخت

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت در حالی که از روان بودن ترافیک پایتخت خبر داد، از رانندگان خواست این خلوتی باعث سرعت غیرمجاز آنها نشود.

سرهنگ فیروز کشیر در گفت‌وگو با قدم آخر، درباره ترافیک امروز تهران گفت: امروز پنجشنبه (۱۴ تیر) در تهران شاهد هستیم که بسیاری از معابر خلوت هستند و تقریبا در هیچ معبری، ترافیک سنگین وجود ندارد؛ اما این خلوتی معابر باعث شده سرعت برخی رانندگان از حدمجاز بیشتر شده و حوادثی را رقم بزند. همچنین ممکن است خواب آلودگی نیز خطر ایجاد کند.

وی افزود: یکی از حوادثی که امروز شاهدش بودیم، ساعت ۶ صبح در خیابان آزادی تقاطع خیابان رودکی و رو به روی مرکز پلیس راهور تهران بزرگ رخ داد. در این حادثه راننده یک پژو ۲۰۷، خودروی خود را روی جدول و گذرگاه میانی خیابان انداخت.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت ادامه داد: علت این حادثه خواب آلودگی راننده اعلام شد. خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت و تنها کمی ترافیک ایجاد کرد. 

کشیر افزود: به همه رانندگان توصیه می کنم علاوه بر رعایت تمام قوانین راهنمایی و رانندگی، پس از استراحت کامل پشت فرمان بنشینند که شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. 

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترافیک پایتخت روان است/ خواب آلودگی، راننده ۲۰۷ را به دردسر انداخت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترافیک پایتخت روان است/ خواب آلودگی، راننده ۲۰۷ را به دردسر انداخت"، کلیک کنید.