ترامپ: در دوران بایدن، ایران جسور تر و چین در حال پیشرفت است

ترامپ: در دوران بایدن، ایران جسور تر و چین در حال پیشرفت است

رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده تأکید کرد که سیاست‌های جو بایدن، ایران را جسور تر و باعث شده چین به پیشرفت برسد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری قدم آخر به نقل از راشاتودی، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا شب گذشته (شنبه شب) در یک گردهمایی انتخاباتی در فیلادلفیا به موضوع مهاجرت، جرم و جنایت و اقتصاد پرداخت.

وی بار دیگر به طرفدارانش وعده داد که اگر در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری نوامبر ۲۰۲۴ پیروز شود، قبل از مراسم تحلیف که همان ۲۵ ژانویه ۲۰۲۵ (۶ بهمن ماه) بحران جنگ اوکراین را رفع می‌کند.

ترامپ به هوادارانش در فیلادلفیا وعده مبارزه با ورود مهاجران به خاک آمریکا را داد و گفت: همان روز اول، مرز را خواهم بست.

وی اضافه کرد: فرمان اجرایی اخیر بایدن برای جلوگیری از اخراج ۵۰۰ هزار مهاجر غیرقانونی که با شهروندان آمریکایی ازدواج کرده‌اند را پاره خواهد کرد.

ترامپ همچنین مدعی شد که تحت ریاست‌جمهوری بایدن، ایران، جسور شده است و چین در حال پیشرفت است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترامپ: در دوران بایدن، ایران جسور تر و چین در حال پیشرفت است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترامپ: در دوران بایدن، ایران جسور تر و چین در حال پیشرفت است"، کلیک کنید.