تشعشع دکل های مخابراتی مضر نیست

تشعشع دکل های مخابراتی مضر نیست

آفتاب نیوز :

عیسی زارع پور، در جلسه شورای اداری استان یزد افزود: تشعشعات دکل های مخابرات براساس استاندارد های مشخصی است که برای بدن انسان ضرری ندارد.

وی خاطرنشان کرد: برخی موارد شهروندان اجازه نصب دکل در نزدیکی محل سکونت را نمی دهند یا شکایت برای جمع آوری آن ها دارند که این موارد موجب کاهش کیفیت ارتباطات و کندی آن می شود.

وی ادامه داد: تشعشعات این دکل توسط وزارتخانه و سازمان انرژی اتمی رصد می شود و میزان آن در دکل های کشور یک صدم مجاز جهانی است که از میانگین جهانی کمتر است.

زارع پور ادامه داد: شهروندانی که در این زمینه نگرانی دارند با شماره 195 تماس بگیرند، همکاران مربوطه مراجعه و تشعشعات دکل ها بررسی می کنند.

وزیر ارتباطات افزود: در این زمینه باید فرهنگ سازی و اطلاع رسانی شود تا این نگرانی ها رفع شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشعشع دکل های مخابراتی مضر نیست" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشعشع دکل های مخابراتی مضر نیست"، کلیک کنید.