تلاش برای افزایش ضریب حفاظت گوزن زرد در ارسنجان

تلاش برای افزایش ضریب حفاظت گوزن زرد در ارسنجان

قدم آخر/فارس نخستین نشست شورای حفاظت از اراضی ملی با حضور رییس دادگستری و دادستان شهرستان ارسنجان و سایر اعضا امروز، 15 اردیبهشت در محل سایت تکثیر و پرورش گوزن زرد ارسنجان برگزار شد.

این نشست برای اعتلا و حفاظت بهینه محیط زیست وهمچنین نقش و اهمیت این سایت به عنوان سایت موفق و مولد در کشور و افزایش تعامل دستگاه های اجرایی برای مقابله با تعرضات و تخلفات تشکیل شد.

رییس اداره حفاظت محیط زیست ارسنجان در حاشیه این نشست با تشکر از مسیولان قضایی شهرستان گفت: در راستای افزایش اطلاع رسانی بهنگام و دقیق از وضعیت زیست گوزن زرد و جلوگیری از بروز تخلفات احتمالی این گونه نشست ها بسیار موثر است.

حسن ابراهیمی ادامه داد: هدف از احیا گونه تکثیر وپرورش گوزن زرد حفظ روند زادآوری و سیر صعودی آن است، رشد جمعیت این گونه از بدو تاسیس این سایت ادامه داشته و نهایتا با زنده گیری وانتقال این گونه ارزشمند به سایر مناطق گام های مهمی برای تکثیر آن برداشته شده است.

رییس اداره محیط زیست ارسنجان با معرفی زیستگاه های طبیعی گوزن زرد در این جلسه برای اعضا اهمیت تکثیر و پرورش آن را تشریح کرد.

مسیولان قضایی شهرستان ارسنجان نیز با  حمایت ویژه قضایی و قانونی خود در راستای حفظ محیط زیست و حمایت از ضابطین قضایی قول مساعد دادند که روند یاد شده با قدرت و قاطعیت ادامه یابد.

مسیولان قضایی در این نشست برای حفاظت بهتر و بیشتر از این گونه ارزشمند و برخورد قاطع با قانون شکنان ومخربین محیط زیست و متجاوزین به عرصه های ملی هم پیمان شدند.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش برای افزایش ضریب حفاظت گوزن زرد در ارسنجان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش برای افزایش ضریب حفاظت گوزن زرد در ارسنجان"، کلیک کنید.