تیم ملی اسنوکر ایران در غرب آسیا برنز گرفت – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

تیم ملی اسنوکر ایران در غرب آسیا برنز گرفت - خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری قدم آخر و به نقل از فدراسیون بولینگ و بیلیارد، رقابت های تیمی اسنوکر قهرمانی غرب آسیا 10-12 خردادماه 1403 به میزبانی کشور بحرین برگزار شد و تیم دو نفره اسنوکر کشورمان با ترکیب آرمان دیناروند از استان اصفهان و علی روشنی کیا از استان تهران در این رقابت ها حضور پیدا کرد که در پایان به مقام سومی این دوره از مسابقات دست پیدا کردند.

تیم ملی اسنوکر کشورمان در مرحله نیمه نهایی با نتیجه نزدیک 3 بر 2 در مقابل تیم ملی قطر شکست خورد و به عنوان سومی این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.

در اسنوکر زیر بیست سال اما تیرداد آزادی پور و شاهین سبزی از کشورمان، مدال طلا و نقره اسنوکر 15 توپ و در اسنوکر شش توپ مدال طلا توسط شاهین سبزی را کسب کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم ملی اسنوکر ایران در غرب آسیا برنز گرفت – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم ملی اسنوکر ایران در غرب آسیا برنز گرفت – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.