جدایی 2 پرسپولیسی قطعی شد

جدایی 2 پرسپولیسی قطعی شد

به گزارش خبرگزاری قدم آخر؛ در پایان نیم فصل اول لیگ برتر یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس از این تیم جدا شد اما با درخواست باشگاه، دستیاران او امور تمرینات را در اختیار گرفتن تا تکلیف سرمربی جدید مشخص شود.

به گزارش فارس، در این بین باشگاه پرسپولیس بعد از چهار سال توانست اردوی خارجی برگزار کند و در جریان برگزاری این اردو بود که اوسمار ویرا دستیار یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب و معرفی شد.

با این وجود محمد عسگری و مهرداد خانبان دو مربی پرسپولیس که در سال های اخیر در کادر فنی یحیی گل محمدی حضور داشتند اعلام کردند که قصد ادامه همکاری با سرمربی جدید را ندارند و به همین خاطر از این تیم جدا خواهند شد.

در پی این موضوع در نهایت محمد عسگری با بخشیدن بخشی از مطالبات خود فردا به صورت توافقی از پرسپولیس جدا خواهد شد و خانبان هم تا آخر هفته جدایی خود از این تیم را قطعی و رسمی خواهد کرد.

با این حال اوسمار ویرا در تلاش است تا چند مربی جدید به پرسپولیس اضافه کند تا جایگزین مربیان جدا شده شوند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدایی 2 پرسپولیسی قطعی شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدایی 2 پرسپولیسی قطعی شد"، کلیک کنید.