جزئیات بازداشت ضارب پارکبان مشهدی

جزئیات بازداشت ضارب پارکبان مشهدی

به گزارش قدم آخر ،سرهنگ مصطفی صادقی اظهار کرد: در پی شکایت حضوری مردی جوان مبنی بر ایراد ضرب و جرح مراتب در دستور کار کلانتری هفت تیر مشهد قرار گرفت.

قدم آخر در خبری نوشت:وی افزود: شاکی، پارکبان یکی از بوستان‌های شهر بوده و اعلام کرد که در شامگاه ۲۳ خرداد ماه حین خدمت، به مردی که با یک دستگاه موتور سیکلت قصد سگ گردانی داشته تذکر داده که متعاقب آن فرد یاد شده وی را به شدت مصدوم و مجروح کرده و بلافاصله از محل گریخته است.

سر کلانتر غرب شهر مشهد ادامه داد: خوشبختانه یکی از شهروندان وظیفه شناس از این درگیری فیلمی تهیه کرده بود که در اختیار کلانتری قرار داد.

صادقی اعلام کرد: مامورین با استفاده از این مستند و ظرفیت‌های علمی و هوشمندی که در اختیار پلیس هست سرانجام در کمتر از ۷۲ ساعت پس از تشکیل پرونده، موفق شدند متهم و مخفیگاهش را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

وی ضمن تاکید بر برخورد قاطع پلیس در مقابله با هرگونه قدرت‌نمایی و توسل به خشونت خاطرنشان کرد: متهم جهت سیر مراحل قانونی پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شد.

۲۳۳۲۱۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزئیات بازداشت ضارب پارکبان مشهدی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزئیات بازداشت ضارب پارکبان مشهدی"، کلیک کنید.