جناب زاده سرمربی تیم جودو نوجوانان ایران شد – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

جناب زاده سرمربی تیم جودو نوجوانان ایران شد - خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری قدم آخر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، سرانجام پس از بررسی گزینه های پیشنهادی از سوی مصطفی کریمی مدیر سازمان تیم های ملی، در نهایت امروز (شنبه 29 اردیبهشت ماه) طی حکمی از سوی آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو، محمد جناب زاده به مدت 2 سال به عنوان سرمربی تیم ملی جودو نوجوانان پسران انتخاب و معرفی شد.

در این جلسه میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو، استاد مدنی رییس کمیته فنی فدراسیون و مصطفی کریمی مدیر سازمان تیم های ملی جودو حضور داشتند.

جناب زاده پیش از این 8 سال سابقه سرمربیگری و 4 سال سابقه مربیگری در تیم ملی نوجوانان را داشته است. وی به عنوان مربی جوانان نیز به مدت یک سال فعالیت کرده است. جناب زاده دان 7 جودو و مدرک مربیگری آسیایی را دارد.

ضمن اینکه، قرار است به زودی کادر فنی تیم ملی نوجوانان معرفی و بلافاصله اردوی آماده سازی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا آغاز شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جناب زاده سرمربی تیم جودو نوجوانان ایران شد – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جناب زاده سرمربی تیم جودو نوجوانان ایران شد – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.