جورج کلونی روی صحنه برادوی می رود

جورج کلونی روی صحنه برادوی می رود

آفتاب نیوز :

جورج کلونی نخستین تجربه خود برای نقش آفرینی در برادوی را با یک نمایشنامه اقتباسی از درام خودش «شب بخیر و موفق باشید» سال 2005 انجام می دهد.

در این نمایش کلونی نقش روزنامه نگار ادوارد آر. مارو را بازی خواهد کرد که مجری برنامه «اکنون ببین» شبکه سی بی اس است. دیوید استراتایرن نقش این شخصیت را در فیلم کلونی بازی کرده بود. این فیلم را کلونی کارگردانی کرده و با همکاری گرانت هسلوف فیلمنامه اش را نوشته بود. این 2 اکنون نمایشنامه را نیز با همکاری هم می نویسند و کارگردانی آن را دیوید کرومر برنده تونی انجام خواهد داد.

«شب بخیر و موفق باشید» قرار است بهار 2025 در تیاتر شوبرت برادوی روی صحنه برود.

کلونی در بیانیه ای گفت: بعد از این همه سال، مفتخرم روی صحنه بروم؛ به ویژه در برادوی … هنر و مکانی که هر بازیگری آرزویش را دارد.

فیلم کلونی 6 نامزدی اسکار کسب کرده بود که بهترین فیلم، کارگردانی و بازیگر مرد برای استراتایرن از جمله آن ها بود.

توضیح رسمی فیلم چنین بود: وقتی سناتور جوزف مک کارتی کارزار احمقانه خود را برای ریشه کن کردن کمونیست ها در آمریکا شروع می کند، ادوارد آر. مارو خود را وقف افشای جنایاتی می کند که در سایه این «تحقیقات» انجام شد و دامن دوست قدیمی و تهیه کننده فرد فرندلی (کلونی) را هم گرفت. تیم سی بی اس تمام تلاش خود را می کند تا دروغ ها و زیاده روی های سناتور را برملا کند و این در حالی است که حامیان مالی سی بی اس فشار زیادی بر آن ها می آورند تا از این کار دست بکشند.

کرومر کارگردان این نمایش گفت: مارو با آن نوع شفافیت اخلاقی کار می کرد که در فضای رسانه ای امروز بسیار نادر است. در آن پخش زنده تلویزیونی فوریتی وجود داشت که امروز فقط می توان آن را به طور موثر روی صحنه در برابر تماشاگران زنده اش کرد.

جورج کلونی 63 ساله بازیگر و فیلمساز آمریکایی است. او جوایز متعددی از جمله جایزه بفتا، 4 جایزه گلدن گلوب و 2 جایزه اسکار دریافت کرده و جایزه سیسیل بی دومیل سال 2015، سزار افتخاری سال 2017، جایزه دستاورد یک عمر از موسسه فیلم آمریکا در سال 2018 و جایزه افتخاری مرکز کندی سال 2022 را در کارنامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جورج کلونی روی صحنه برادوی می رود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جورج کلونی روی صحنه برادوی می رود"، کلیک کنید.