حادثه برای یک روباه در یکی از خانه های جنوب تهران

یک قلاده روباه که وارد یک منزل مسکونی در جنوب تهران شده و ساکنان آن را به وحشت انداخته بود، از سوی آتش نشانان به دام افتاد.

به گزارش قدم آخر، عصر روز گذشته ساکنان یک ساختمان مسکونی در تماس با سامانه 125 از ورود یک قلاده روباه به منزل مسکونی خود خبر داده و از آتش نشانان درخواست کمک کردند. در همین راستا نیز ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیروهای عملیاتی ایستگاه 132 را به محل اعلام شده واقع در خلازیل، شهرک ابوذر اعزام کرد.  

با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک قلاده روباه وارد این ساختمان شده و از قسمت سر در کفشور ساختمان گیرافتاده بود. این روباه که دچار وحشت شده بود، کفشور را از جا کنده و هراسان در حال تلاش برای فرار از ساختمان مسکونی بود که همین موضوع ساکنان ساختمان را نیز به وحشت انداخته بود. در نهایت نیز این روباه امکان فرار را پیدا نکرده و در قسمت پارکینگ این ساختمان مخفی شده بود.

در این شرایط، آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص وارد ساختمان شده و پس از جستجو در گوشه و کنار پارکینگ، روباه هراسان را به دام انداخته و از ساختمان خارج کردند. در ادامه با انتقال این حیوان به ایستگاه، کفشور ساختمان بدون هیچ آسیبی به حیوان از گردنش خارج شد و حیوان با هماهنگی اداره کل محیط زیست در محیط امنی در خارج از شهر رهاسازی شد.

حادثه برای یک روباه در یکی از خانه های جنوب تهران
رهاسازی روباه در خارج از شهر

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حادثه برای یک روباه در یکی از خانه های جنوب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حادثه برای یک روباه در یکی از خانه های جنوب تهران"، کلیک کنید.