حضور 5 فیلم فارابی در جشنواره شوالیه طلایی

حضور 5 فیلم فارابی در جشنواره شوالیه طلایی

به گزارش خبرگزاری قدم آخر، پنج فیلم سینمایی «هوک» ساخته حسین ریگی به تهیه کنندگی علی آشتیانی پور، «کاپیتان» ساخته محمد حمزه ای به تهیه کنندگی صابر امامی، «کت چرمی» ساخته حسین میرزامحمدی به تهیه کنندگی کامران حجازی، «شماره 10» ساخته حمید زرگرنژاد به تهیه کنندگی ابراهیم اصغری و «بدون قرار قبلی» ساخته بهروز شعیبی به تهیه کنندگی محمود بابایی، فیلم هایی هستند که در بخش رقابتی سی و سومین جشنواره شوالیه طلایی در شهر امسک روسیه به نمایش درمی آیند.
درطول این سالها این جشنواره با اکران حدود 9 هزار فیلم و با پشتیبانی کلیسای ارتدوکس و در حمایت از فیلم های معناگرا، اخلاقی و اجتماعی برگزار شده است.
سی و سومین جشنواره شوالیه طلایی روسیه از 22 تا 29 می (برابر با 2 تا 9 خرداد) در شهر امسک در حال برگزاری است. این جشنواره بیش از 30 سال قدمت دارد و حضور بیش از هشت هزار شخصیت فرهنگی از 60 کشور جهان را به خود دیده است.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور 5 فیلم فارابی در جشنواره شوالیه طلایی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور 5 فیلم فارابی در جشنواره شوالیه طلایی"، کلیک کنید.