خداحافظی گوهری از هواداران پرسپولیس/ مقصد احتمالی مشخص شد – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار قدم آخر، احمد گوهری فصل گذشته و به صورت قرضی از تیم پرسپولیس راهی آلومینیوم اراک شد و توانست عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد و حتی در یک چهارم نهایی جام حذفی و زمانی که پرسپولیس و آلومینیوم رو در روی هم قرار گرفته بودند، توانست با مهار ضربات پنالتی بازیکنان پرسپولیس مانع صعود این تیم به نیمه نهایی شود.

پس از پایان فصل بیست و سوم، قرارداد قرضی و یک ساله گوهری با آلومینیوم به پایان رسید و از آنجایی که او تحت قرارداد با باشگاه پرسپولیس بود جلسه‌ای را نیز با مدیران این باشگاه برگزار کرد و پس از آن اعلام کرد که هنوز ماندن و جدایی او از پرسپولیس قطعی نشده است.

گوهری امروز یکشنبه ۱۷ تیر با انتشار عکسی از هواداران پرسپولیس از آنها تشکر کرد تا به نوعی با این تیم خداحافظی کرده باشد. به احتمال زیاد گوهری بار دیگر شاگرد سید مجتبی حسینی در آلومینیوم اراک خواهد شد و فصل آینده هم در این تیم بازی می‌کند.

خداحافظی گوهری از هواداران پرسپولیس/ مقصد احتمالی مشخص شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خداحافظی گوهری از هواداران پرسپولیس/ مقصد احتمالی مشخص شد – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خداحافظی گوهری از هواداران پرسپولیس/ مقصد احتمالی مشخص شد – خبرگزاری قدم آخر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.