خوزستانی ها از تردد غیرضروری در محورهای استان خودداری کنند

خوزستانی ها از تردد غیرضروری در محورهای استان خودداری کنند

قدم آخر/خوزستان مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان طی اطلاعیه ای اعلام کرد: هم استانی ها از تردد غیرضروری در محورهای استان خودداری کنند.

به گزارش قدم آخر، مرکز مدیریت راه های این اداره کل طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به بارش باران های شدید در تمامی محورهای استان، هموطنان عزیز از ترددهای غیرضرور در محورهای مواصلاتی پرهیز کنند.

در این اطلاعیه با اشاره به کاهش دید راننده به دلیل بارش شدید باران، آمده است: همچنین طی ساعات آینده با تشدید فعالیت سامانه بارشی واردشده به خوزستان و با توجه به بارش های سیل آسا، هم استانی ها از تردد در محورهای روستایی و ارتفاعات خودداری کنند.

همچنین طبق اعلام مرکز مدیریت راه ها محورهای شمال، شرق و مرکز استان شاهد بارش های شدیدتر بوده اند که شایسته است هم استانی های عزیز در صورت نیاز به تردد در این محورها رعایت سرعت مطمینه و فاصله طولی مناسب را مدنظر قرار داده و پیش از تردد برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت جاده ها با سامانه 141 تماس بگیرند.

همچنین به دلیل احتمال برخورد صاعقه در محورهای روستایی و کوهستانی، از ترددهای غیرضرور اجتناب شود.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خوزستانی ها از تردد غیرضروری در محورهای استان خودداری کنند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خوزستانی ها از تردد غیرضروری در محورهای استان خودداری کنند"، کلیک کنید.