دانشگاه آزاد خمینی شهر سهم بسزایی در تربیت روانشناس دارد

دانشگاه آزاد خمینی شهر سهم بسزایی در تربیت روانشناس دارد

رییس دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر تأکید کرد که این دانشگاه سهم بسزایی در تربیت روانشناس دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری قدم آخر، به همت معاونت آموزشی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر مراسم بزرگداشت روز روانشناس و مشاور با حضور علی حیدری رییس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر، حامد خدادادی معاون آموزشی و مهارتی، مهدی نصری معاون پژوهش و فناوری، یوسف گرجی رییس دانشکده علوم انسانی، مدیران گروه رشته های روانشناسی و مشاوره، اساتید و بیش از 400 دانشجو در محل سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر برگزار گردید.

رییس دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر ضمن تبریک روز روانشناس و مشاوره به استادان و دانشجویان گفت: روز جهانی روانشناس و مشاور در تقویم 28 آوریل که مراسم هایی برای شناخت بیشتر این شاخه برگزار می شود.

دانشگاه آزاد خمینی شهر سهم بسزایی در تربیت روانشناس دارد

گرجی با اشاره به نقش روانشناس و مشاور در تشخیص آسیب ها و مشکلات فردی و اجتماعی افزود: دانش و تجربه دو رکن اساسی در نقش آفرینی دانش آموختگان رشته های روانشناسی و مشاوره و کمک به آحاد جامعه محسوب می شود، از این رو اگر اصول اخلاقی همراه با مهارت تخصصی و حرفه ای و کلامی در روانشناس و مشاوره تقویت شود در سلامت و بهداشت روانی جامعه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

دانشگاه آزاد خمینی شهر سهم بسزایی در تربیت روانشناس دارد

وی با بیان ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر به عنوان قطب رشته های روانشناسی و مشاوره تبیین کرد: این دانشگاه با 35 سال فعالیت درخشان در امور آموزشی و اشتغال به تحصیل بیش از 950 دانشجو در مقطع کارشناسی و 430 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی و 184 دانشجو در مقطع کارشناسی، 220 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و 85 دانشجو در مقطع دکتری تخصصی رشته مشاوره، سهم بسزایی در تربیت نیروی کلیدی در نظام آموزشی کشور دارد.

در ادامه این مراسم با استقرار رییس دانشکده عوم انسانی، مدیران گروه روانشناسی و مشاوره و یکی از اعضای هییت علمی گروه مشاوره بر روی جایگاه به سوالات تخصصی دانشجویان در زمینه های تحصیلی و آموزشی پاسخ داده شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشگاه آزاد خمینی شهر سهم بسزایی در تربیت روانشناس دارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشگاه آزاد خمینی شهر سهم بسزایی در تربیت روانشناس دارد"، کلیک کنید.