‌درخشش دانش‌آموزان کردستانی در مسابقات قرآن و عترت

‌درخشش دانش‌آموزان کردستانی در مسابقات قرآن و عترت

قدم آخر/کردستان رئیس آموزش و پرورش استثنایی کردستان از درخشش دانش‌آموزان کردستانی در مسابقات کشوری قرآن و عترت خبر داد.

طالب محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: دانش‌آموزان با نیازهای ویژه استان در نوزدهمین دوره مسابقات کشوری فرهنگی هنری دانش آموزان پسر استثنایی سراسر کشور خوش درخشیدند.

وی عنوان کرد: چهار نفر از دانش آموزان با نیازهای ویژه استان در رشته‌های انشای نماز، قرآئت، احکام و اذان در نوزدهمین دوره مسابقات کشوری فرهنگی هنری دانش آموزان استثنایی کشور یادواره شهدای خدمت‌ شرکت و موفق به کسب ۲ رتبه برتر کشوری شدند.

محمدی افزود:‌مهدی شکری دانش‌آموز نیاز ویژه ذهنی پایه دوازدهم‌ مدرسه احیاء شهرستان دهگلان با صرف فعل خواستن توانستن است در رشته اذان موفق به کسب رتبه دوم کشوری شد.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی کردستان اضافه کرد: همچنین در این دوره از مسابقات ‌پیمان تیموری دانش‌آموز نیاز ویژه ذهنی پایه دوازدهم‌ مدرسه شهید رجایی شهرستان سقز با تجسم اراده و اثبات اینکه ‌«معلولیت محدودیت نیست» در رشته قرائت (روخوانی) موفق به کسب رتبه سوم کشوری شد.

وی افزود: نوزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور با حضور بیش از ۳۰۰ دانش آموز با نیازهای ویژه از ۳۱ استان کشور روزهای ششم و هفتم تیر جاری در مشهد مقدس برگزار شد.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "‌درخشش دانش‌آموزان کردستانی در مسابقات قرآن و عترت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "‌درخشش دانش‌آموزان کردستانی در مسابقات قرآن و عترت"، کلیک کنید.