درخواست تل آویو از سازمان ملل برای تحقیق درباره حضور نیروهای حماس در نزدیکی مقرهای خود

درخواست تل آویو از سازمان ملل برای تحقیق درباره حضور نیروهای حماس در نزدیکی مقرهای خود

در حالی که حملات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی گناه غزه ادامه دارد، سخنگوی ارتش این رژیم می گوید تل آویو از سازمان ملل درخواست کرده درمورد حضور نیروهای مسلح وابسته به جنبش حماس نزدیکی مقرهای خود تحقیق کند.

به گزارش قدم آخر، «دنیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه گفت: «ارتش برای نابودی زیرساخت های جنبش حماس تلاش می کند».

به نقل از سایت خبری «عربی21»، هاگاری در ادامه مدعی شد در حال حاضر 3 تیپ نظامی در نوار غزه فعالیت می کنند و 100 تن از نیروهای مقاومت را به شهادت رسانده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفت تل آویو از سازمان ملل درخواست کرده است درباره حضور نیروهای مسلح وابسته به جنبش حماس نزدیکی مقرهای خود تحقیق کند.

هاگاری درباره مکان حضور اسیران صهیونیستی در نزد حماس هم مدعی شد فرماندهان تیپ های نظامی در میدان به رییس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اطلاع داده اند که این اسیران در رفح نگهداری می شوند.

وی افزود ارتش رژیم صهیونیستی در حال حاضر روی پیدا کردن تونل های حماس متمرکز است .

هاگاری همچنین درباره حملات متجاوزانه رژیم صهیونیستی درشهر جبالیا در شمال نوار غزه که طی روزهای اخیر شدت گرفته است، گفت ارتش در جبالیا در مناطقی فعالیت دارد که قبلا به آنها وارد نشده بود.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی که همواره مردم بی گناه غزه را هدف قرار می دهد، مدعی شد ارتش در حال تلاش برای یافتن تونل و سلاح در نزدیکی مرز در منطقه رفح است.

وی درمورد جایگزینی حکومت حماس در نوار غزه در مرحله پساجنگ گفت در این خصوص بخش سیاسی تصمیم می گیرد.

براساس آخرین آمار تلفات جنگ رژیم صهیونیستی در نوار غزه، با گذشت 221 روز از جنگ رژیم صهیونیستی در غزه، 35 هزار و 173 فلسطینی شهید و 79 هزار و 61 فلسطینی دیگر زخمی شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی کنترل گذرگاه رفح را به دست گرفته است و به همین دلیل انتقال کمک های انسانی به مردم غزه مختل شده است.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست تل آویو از سازمان ملل برای تحقیق درباره حضور نیروهای حماس در نزدیکی مقرهای خود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست تل آویو از سازمان ملل برای تحقیق درباره حضور نیروهای حماس در نزدیکی مقرهای خود"، کلیک کنید.