درخواست قابل توجه چهره ملی‌پوش از پرسپولیس

درخواست قابل توجه چهره ملی‌پوش از پرسپولیس

آفتاب‌‌نیوز :

با وجود اینکه پرسپولیس بدون سرمربی است و هنوز وضعیت نیمکت این تیم مشخص نشده، مذاکره مدیران این تیم با چند بازیکن مطرح لیگ برتری آغاز شد، ولی هنوز پرسپولیس نتوانسته با بازیکن جدیدی قرارداد ببندد.

یکی از گزینه‌هایی که مدنظر باشگاه پرسپولیس قرار داشت، جواد آقایی پور مهاجم استقلال خوزستان بود. این بازیکن که عملکرد خوبی در لیگ برتر داشت و حتی به تیم ملی هم دعوت شد، در لیست نقل و انتقالاتی اوسمار قرار داشت و از همین رو طی روز‌های گذشته مدیران پرسپولیس با وکیل این بازیکن جلسه‌ای را برگزار کرد.

آقایی پور با استقلال خوزستان قرارداد دارد و گفته می‌شود مبلغ رضایتنامه این بازیکن ۱۰ میلیارد گذاشته شده است. در جلسه‌ای که بین وکیل آقایی پور و یکی از مدیران پرسپولیس برگزار شد، این بازیکن جدا از پول رضایتنامه و برای خودش هم مبلغ بسیار بالایی را پیشنهاد داد که بلافاصله از سوی باشگاه پرسپولیس رد شد.

رقم پیشنهادی این بازیکن جوان به مراتب بالاتر از سقف پرداختی باشگاه پرسپولیس بوده و همین موضوع باعث شده تا مذاکرات طرفین فعلا به بن بست برسد و به توافق منجر نشود. گفته می‌شود این بازیکن از استقلال هم پیشنهاد دارد و مذاکراتی را هم با این باشگاه انجام داده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست قابل توجه چهره ملی‌پوش از پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست قابل توجه چهره ملی‌پوش از پرسپولیس"، کلیک کنید.