دستور مخبر برای پیگیری فوری گزارش ها در خصوص مشکلات یک محصول دارویی

دستور مخبر برای پیگیری فوری گزارش ها در خصوص مشکلات یک محصول دارویی

به دنبال دریافت گزارش هایی مبنی بر ایجاد برخی مشکلات و عوارض پس از مصرف محلول دیالیز یکی از شرکت های داروسازی، سرپرست ریاست جمهوری به رییس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد ماموریت داد تا با فوریت نسبت به بررسی جوانب مختلف این موضوع و ارایه گزارشی در این زمینه اقدام کند.

به گزارش قدم آخر، محمد مخبر بعد از ظهر جمعه 25 خرداد 1403 پس از دریافت گزارش های اولیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره بروز برخی مشکلات و عوارض پس از مصرف محلول دیالیز یکی از شرکت های داروسازی، به سید محمود حسینی پور دستور داد تا ضمن بازرسی و دریافت تمامی گزارش های کارشناسی و بررسی نتایج آزمایشات مربوطه، جمع بندی دقیقی را در این زمینه ارایه کند.

در نامه سرپرست ریاست جمهوری تمامی دستگاه های مرتبط از جمله وزارت بهداشت، دانشگاه های علوم پزشکی و پزشکی قانونی ملزم به همکاری دقیق و فوری برای روشن شدن جزییات این مساله شده اند.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستور مخبر برای پیگیری فوری گزارش ها در خصوص مشکلات یک محصول دارویی" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستور مخبر برای پیگیری فوری گزارش ها در خصوص مشکلات یک محصول دارویی"، کلیک کنید.