دستگیری سارق مسلح طلافروشی در اسفراین 

قدم آخر/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از دستگیری سارق مسلح مغازه طلافروشی در اسفراین خبر داد.

سردار سعید مطهری زاده گفت: در ساعت 20:50 شب جاری آژیر هشدار سرقت از یک مغازه طلافروشی در محدوده چهارراه ساعت(22بهمن) اسفراین به صدا درآمد که درپی آن  ماموران کلانتری 11 اسفراین بدون فوت وقت در محل حاضر شدند.

وی افزود: سارق که مسلح به یک قبضه سلاح کلت کمری بود اقدام به درگیری با صاحب مغازه کرد که قبل از هرگونه اقدام و آسیب به صاحب مغازه با حضور به موقع پلیس، خلع سلاح و دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه با اقدام ضربتی پلیس خوشبختانه سارق موفق به سرقت اموال مغازه نشد و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد، خاطر نشان کرد: مبارزه پلیس خراسان شمالی با سارقان قدرتمندتر از همیشه ادامه دارد و اجازه جولان به هیچگونه مجرمی در حوزه سرزمینی خراسان شمالی داده نخواهد شد مردم عزیز مطمین باشند حفظ امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است.
پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری سارق مسلح طلافروشی در اسفراین " هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری سارق مسلح طلافروشی در اسفراین "، کلیک کنید.