دشمن سعی دارد با دوقطبی سازی باعث استحاله فرهنگی شود/ عفاف و حجاب برای همه مردم ایران ارزش است

دشمن سعی دارد با دوقطبی سازی باعث استحاله فرهنگی شود/ عفاف و حجاب برای همه مردم ایران ارزش است

فرمانده فراجا عفاف و حجاب را برای همه مردم ایران ارزش دانست و گفت: دشمن سعی دارد تا با دو قطبی سازی، ایران اسلامی را اندلسی کرده و باعث استحاله فرهنگی شود.

به گزارش قدم آخر، سردار احمدرضا رادان در اجتماع بزرگ مردم گیلان برای حمایت و قدردانی از مجریان طرح نور در میدان شهرداری رشت برگزار شد با تبریک دهه کرامت با قدردانی از مردان مرد و زنان زن گیلانی و مسیولان گیلانی و فرماندهان نظامی و انتظامی، اظهارکرد: امروز در این دهه کرامت از آقا امام رضا (ع) و خواهر ارجمندشان فاطمه معصومه خواستاریم تا دعای خیر خود را پشتوانه سربازان و حامیان طرح نور قرار دهند.

وی با اشاره به رشادت های میرزا کوچک خان جنگلی و دیگر سربازان هشت سال دفاع مقدس، گفت: میدان شهدای ذهاب رشت مستحضر به وجود رزمندگانی است که با دعای خیر پدران، مادران، خواهران، همسران و اشک فرزندشان مزین بود تا دشمنان از دست درازی به خاک میهن ما محروم شوند.

فرمانده کل انتظامی کشور، رشت را دیار حاج علی زاهدی خواند و گفت: علی زاهدی با موشک های وعده صادق نقشه های دشمن را نقش برآب کرد.

وی افزود: در بعد از انقلاب اسلامی این دیار، این شهر و این میدان شهدا،  جانبازان و آزادگان فراوانی را در آغوش خود گرفت تا ثابت کند که مردم گیلان شاهدپرور و مجاهدپرور هستند. مردان با غیرت و زنان با حیا و عفیف به مثابه دو بالی شدند تا رزمنده و مجاهد ولی امر، پرورش پیدا کند اما امروز و این دو عامل و دو بال توسط دشمن شناسایی شد و مورد هجمه قرار گرفته است.

رادان ادامه دد: عفاف و حجاب موضوع یک ماه و دو ماه پیش نیست، موضوع عفاف و حجاب از صد سال پیش هم مورد تعرض قرار گرفت در صد سال پیش هم با براندازی حجاب می خواستند بال غیرت را تحریک کنند و مورد حمله قرار دهند.

فرمانده کل انتظامی کشور با تاسی از سخنان آیت الله العظمی بهجت گفت: حیا و غیرت و عفاف و حجاب می تواند به عنوان یک سپر باشد و این سپر مردان و زنان ایرانی است و این قصه پر غصه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه دشمن عفاف و حجاب را به عنوان یک بال می گیرد و با هدف قرار گرفتن غیرت مردان به دنبال آندلسی کردن ایران اسلامی است، افزود: دشمن در جنگ نرم به سربازگیری شروع کرد و سعی کرد خاک ما را که بوی شهدا، جانبازان و آزادگان را می دهند، بگیرد.

 رادان، عفاف و حجاب را برای همه مردم ایران ارزش دانست و گفت: دشمن سعی دارد تا با دو قطبی سازی، ایران اسلامی را اندلسی کرده و باعث استحاله فرهنگی شود.

وی چادر هر زن ایرانی را به مثابه یک پرچم دانست و گفت: هرقدر این پرچم بر سر مردم ایران باشد، این کشور شکست ناپذیرتر است. خاک ریزهای دفاعی دشمن که در جنگ نرم برای اندلسی کردن ایران هدف گرفته شده به دست سربازان و نیروهای پلیس یکی پس از دیگری فتح خواهد شد.

رادان مردم را تعیین کننده در تمامی جنگ ها قلمداد کرد و گفت: در فتنه 88 وقتی به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین توسط فتنه گران جسارت شد، مردم با آفرینش 9 دی خط بطلانی بر این ماجرا کشیدند. امروز در قم، خراسان رضوی، بوشهر و در یکایک استان ها مردم با آمدن در صحنه، نقشه فتنه گران که حجاب اسلامی را مورد هدف قرار داده بودند، نقش بر آب کردند.

فرمانده فراجا با تاکید بر حضور مردم در صحنه، تصریح کرد: این صحنه پیوسته به جاست و صحنه های حضور مردم باید تعیین کننده باشد و تا آخر بماند و سربازان در زمان جنگ با حمایت این مردم می توانستند در کانال های کمیل و محاصره شده بمانند.

مسیر دشمنان در حوزه عفاف و حجاب،ایجاد تردید و بعد تغییر و به وجود آوردن استحاله است

 فرمانده کل انتظامی کشور همچنین در نشست هم اندیشی با فضلا، نخبگان، اساتید دانشگاه و فعالان مردمی عفاف و حجاب استان گیلان که عصر روز جاری در سالن مجتمع خدماتی رفاهی غدیر شهرستان رشت برگزار شد، اظهارکرد: خدا را شاکریم که توفیق شد در دهه کرامت به کرامت انسان ها بپردازیم. عزیزان با اطمینان خاطر عرض می کنم موضوع کشف حجاب دعوا بر سر سه تار مو نیست.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به جنگ تحمیلی و اینکه حکایت جنگ آن موقع تطابق ذهن و عین بوده، افزود: حکایت امروز ما جنگی عینی پذیرفته ذهن نیست. در جنگ نرم امروز ذهن و عین باهم درآمیختگی ندارند.

رادان با اعلام اینکه در دوران جنگ سخت زمانی یک شهید که می آمد چهار رزمنده از آن محله می رفت و هر مجروح صد ملاقاتی داشت و برای هر کس نقشی تعریف شده و چندین ستاد پشتیبانی و حمایتی تشکیل شده بود.

وی با تاکید بر این که امروز هم اگر کسی در میدان این جنگ نرم است باید مورد حمایت واقع شود بر ضرورت تشکیل ستادهای پشتیبانی تاکید کرد و گفت: هدف دشمنان اندلسی کردن ایران اسلامی است و دشمنان در این مسیر ابتدا به دنبال ایجاد تردید و بعد تغییر و به وجود آوردن استحاله هستند.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به اینکه دشمن با روش نرم و موریانه ای در حال تخریب بنیان های خانواده در ایران است، اظهارکرد: در این خصوص باید از دریچه فرهنگی وارد شویم.

وی به حوادث انقلاب و بعد از آن اشاره کرد و گفت: چرخ انقلاب در حال حرکت و سفره جنگ نرم امروز در موضوع عفاف و حجاب است.

سردار رادان با بیان اینکه ما در موضوع حجاب در حال ادای تکلیف خود هستیم، افزود: مردم به صورت عینی از طرح نور حمایت کرده اند و باید پاسخگوی این حمایت مردمی باشیم.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دشمن سعی دارد با دوقطبی سازی باعث استحاله فرهنگی شود/ عفاف و حجاب برای همه مردم ایران ارزش است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دشمن سعی دارد با دوقطبی سازی باعث استحاله فرهنگی شود/ عفاف و حجاب برای همه مردم ایران ارزش است"، کلیک کنید.