دمش گرم! خوب جواب بیرانوند را داد

دمش گرم! خوب جواب بیرانوند را داد

آفتاب نیوز :

مهدی فنونی زاده بازیکن اسبق تیم استقلال ، در واکنش به صحبت های حجت کریمی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال که ادعا های بیرانوند درباره ارقام پیشنهادی باشگاه استقلال او را کاملاً تکذیب کرده است اظهار داشت: دم آقای کریمی گرم که جواب این بیرانوند را داد. متاسفانه آن هایی که در استقلال حضور دارند فعلاً نسبت به این قبیل مسایل سکوت کرده اند که جای تعجب دارد. چرا مقابل چنین ادعا هایی که باعث تخریب باشگاه استقلال و مدیران آن می شود سکوت می کنید. باید جواب این افراد را بدهید. به اندازه کافی در زمین فوتبال به ما توهین شده نباید بگذاریم در فضای رسانه ای هم به ما توهین کنند.

وی ادامه داد: با این ناداوری ها و بحث فسادی که در فوتبال به وجود آمده کاملاً مشخص شد که چه روش هایی برای دور کردن استقلال از قهرمانی به کار گرفته شده بود. متاسفانه هیچ چیز در این فوتبال سر جایش نیست و لااقل خوب شد که جواب این آقا را درست و حسابی دادیم.

مدافع اسبق تیم استقلال ادامه داد: اگر خدا جای حق نشسته باشد همه می دانند که حسین حسینی شایسته ایستادن درون دروازه تیم ملی است، اما همه می دانیم که دست های پشت پرده او را از دعوت شدن به اردوی تیم ملی اخیر هم محروم کرد. آمار این فصل او هم ثابت می کند که حسینی بهترین دروازه بان ایران است و امثال بیرانوند بعد از او قرار می گیرند.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: متاسفانه هر طور دلشان می خواهد فوتبال را می چرخانند و کسی هم جوابگو نیست. با این افتضاحی که در بحث فساد در فوتبال به وجود آمده دیگر هیچ یک از قهرمانی های اخیر آقایان ارزش ندارد. متاسفم برای فوتبالی که همه جای آن فاسد شده و بوی گند می دهد.

فنونی زاده همچنین خطاب به مسیولان فعلی باشگاه استقلال تاکید کرد: داریم زمان را از دست می دهیم. مشخص نیست چه کسی در باشگاه مسیولیت دارد! یک نفر می گوید سمیعی، یک نفر می گوید شهریاری، بعضی ها هم می گویند مجمع باشگاه! اینکه نشد کار، باشگاه استقلال به بخش خصوصی واگذار شد تا مثلاً صاحب پیدا کند، اما در حال حاضر بی حساب و کتاب شده است و بدتر از وضعیت قبل را تجربه می کند.

وی در پایان اضافه کرد: همه در حال یارگیری هستند و دارند خودشان را برای فصل بعد آماده می کنند، اما ما هنوز اندر خم کوچه اولیم. هنوز نمی دانیم مدیر کیست، سرمربی کیست و داستان از چه قرار است. اگر قرار باشد اتفاق مهمی در لیگ برتر آینده بیفتد باید استارتش را از الان بزنیم. باید خوب یارگیری کنیم و نقاط ضعف تیم را به نقاط قوت تبدیل کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دمش گرم! خوب جواب بیرانوند را داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دمش گرم! خوب جواب بیرانوند را داد"، کلیک کنید.