دو رکورد خاص برای مسی

دو رکورد خاص برای مسی

لیونل مسی در همین مدت کوتاه حضورش در اینترمیامی دو رکورد خاص را با پیراهن این تیم به ثبت رسانده است.

به گزارش قدم آخر، درخشش لیونل مسی در اینترمیامی ادامه دارد. او در دیدار بامداد امروز تیمش برابر سنت لوییس که با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید یکی از گل ها را به ثمر رساند.

مسی با گلی که در این بازی به ثمر رساند شمار گل های خود را با پیراهن اینتر میامی به عدد 25 رساند و بعد از گونسالو ایگواین 29 گله دومین گلزن تاریخ این باشگاه آمریکایی به شمار می آید.

مسی اما دو رکورد جدید را با پیراهن اینترمیانی به ثبت رسانده است. او با 16 پاس گل بهترین پاسور تاریخ باشگاه آمریکایی است.

این فوق ستاره آرژانتینی در 29 بازی با پیراهن اینترمیامی روی 41 گل نقش داشته است که این بهترین آمار در تاریخ باشگاه است. مسی در این 29 بازی 25 گل به ثمر رسانده و 16 پاس گل داده است.

مسی در سال 2024 در 15 بازی 15 گل به ثمر رسانده و 11 پاس گل داده است تا نشان دهد که در بهترین حالت در کوپا آمه ریکا به میدان خواهد رفت.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو رکورد خاص برای مسی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو رکورد خاص برای مسی"، کلیک کنید.