دکور مناظره 1403 رونمایی شد + عکس

از دکور مناظره های چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شبکه یک سیما رونمایی شد.

به گزارش قدم آخر، دکور ویژه برنامه مناظره ها که پیش از این تصویری از آن منتشر نشده بود، همزمان با آغاز پخش اولین مناظره رونمایی شد.

در دکور طراحی شده برای مناظره 1403، مانند گذشته رنگ غالب آبی است که نشان صداقت، اعتماد، وفاداری، حکمت، اعتماد به نفس، هوش، ایمان و حقیقت است و نمادهای اسلامی با جنس چوب و به رنگ قهوه ای هم در آن دیده می شود. همچنین المان پرچم ایران به وفور در صحنه طراحی شده دیده می شود. ساختار کلی این دکور شبیه ساختمان شیشه ای است که بر اصل شفاف سازی تاکید دارد و در نمای پس زمینه نامزدها چراغ های روشن خانه ها، سمبل مردم دیده می شود. این نمای شیشه ای همچنین می تواند استعاره ای از ساختمان شیشه ای جام جم باشد.

نخستین مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری امشب (دوشنبه) از ساعت 20 تا 24 با اجرای مهدی خسروی برگزار می شود.

دکور مناظره 1403 رونمایی شد + عکس

دکور مناظره 1403 رونمایی شد + عکس

اولین مناظره نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره موضوعات «اقتصادی» است.

این مناظره از شبکه یک سیما پخش می شود و شبکه های رادیویی انتخاب و ایران نیز هم زمان آن را پخش می کنند. 
مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از شبکه سلامت سیما برای ناشنوایان نیز روی آنتن می رود.

دکور مناظره 1403 رونمایی شد

دکور مناظره 1403 رونمایی شد + عکس

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دکور مناظره 1403 رونمایی شد + عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دکور مناظره 1403 رونمایی شد + عکس"، کلیک کنید.