رئیس‌جمهور آینده باید رهرو راه شهید رئیسی باشد

رئیس‌جمهور آینده باید رهرو راه شهید رئیسی باشد

قدم آخر/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری با تأکید بر ضرورت مشارکت پررنگ و جدی در انتخابات فردا، گفت: باید کسی را انتخاب کنیم که رهرو راه شهید رئیسی باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام هفتم تیرماه در مراسم اربعین شهدای خدمت و آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و نیز گرامیداشت شهدای فاجعه هفتم و با اشاره به اینکه اجازه نمی‌دهیم زحمات و تلاش‌های شهید جمهور کمرنگ شود، اظهار کرد: ما بیداریم و با مشارکت پررنگ و نیز انتخاب اصلح نخواهیم گذاشت که این مسیر بدون رهرو بماند.

وی ادامه داد: انسان‌ها مدام و مستمر در معرض امتحان قرار دارند و فردا در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نیز همه ما آزمون بزرگ و سختی را در پیش داریم، روح بلند شهدا نظاره‌گر هستند تا عملکرد ما را در این امتحان ببینند.

نکونام با تأکید بر ضرورت مشارکت پررنگ و جدی در انتخابات فردا، توضیح داد: نه تنها خودمان باید شرکت کنیم بلکه از اطرافیان نیز هر چقدر می‌توانیم باید به عرصه بیاوریم، همچنین باید کسی را انتخاب کنیم که رهرو راه شهید رئیسی باشد.

امام جمعه شهرکرد در پایان گفت: از خداوند متعال می‌خواهم که ما را یاری کند تا از این امتحان پیروز بیرون بیاییم، مانند سایر آزمون‌های سختی که در ۴۵ ساله انقلاب با سربلندی پشت سر گذاشتیم.

پایان خبر قدم آخر 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رئیس‌جمهور آینده باید رهرو راه شهید رئیسی باشد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رئیس‌جمهور آینده باید رهرو راه شهید رئیسی باشد"، کلیک کنید.