راه اندازی 16 هزار تخت بیمارستاتی در دولت سیزدهم

قدم آخر/کرمان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: در این دولت با همه کمبودهایی که وجود دارد 16 هزار تخت بیمارستاتی در کشور راه اندازی و 3000 پروژه بهداشتی راه افتاده است.

دکتر بهروز رحیمی،معاون وزیر بهداشت، 11 اردیبهشت ماه در نشست با اعضای هییت رییسه دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: در این دولت با همه کمبودهایی که وجود دارد 16 هزار تخت بیمارستاتی در کشور راه اندازی و 3000 پروژه بهداشتی راه افتاده است.

وی افزود: باید امیدآفرینی کنیم و خدمات انجام شده اطلاع رسانی شود.

رحیمی یکی از ظرفیت های خوب استان کرمان را وجود خیران حوزه سلامت عنوان کرد که باید قدردان تلاش های آنان بود.

معاون وزیر بهداشت به ثروتمند بودن استان کرمان در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت: باید با مسیولیت اجتماعی که داریم از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی در پایان با اشاره به مطالب مطرح شده در این نشست گفت: حتما برای کمبود نیروی انسانی دانشگاه طراحی جدید انجام خواهیم داد.

به گزارش قدم آخر، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در سفر یک روز خود به کرمان، از ساختمان در حال ساخت مرکز پت اسکن (تشخیص زودهنگام و کمک به درمان بیماران سرطانی) بازدید کرد.

راه اندازی 16 هزار تخت بیمارستاتی در دولت سیزدهم

این مرکز با زیربنای 5000 متر مربع در حال ساخت است.

 رحیمی همچنین از خوابگاه 600 نفری دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بازدید کرد.

این خوابگاه 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با زیربنای 7500 متر مربع و با اعتبار 140میلیارد تومان در حال ساخت است.

به گزارش قدم آخر، ساختمان جدید دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز با حضور دکتر رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت افتتاح شد.

راه اندازی 16 هزار تخت بیمارستاتی در دولت سیزدهم

این ساختمان با اعتبار  1400میلیارد ریال و زیربنایی بیش از 4800 مترمربع احداث شده است.

بنابراین گزارش، رحیمی همچنین با حضور در گلزار شهدای کرمان، یاد و خاطره مجاهدت های شهیدان به ویژه سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت.

راه اندازی 16 هزار تخت بیمارستاتی در دولت سیزدهم

معاون وزیر بهداشت همچنین مزار ریحانه سلطانی نژاد، دختر کاپشن صورتی از شهدای حمله تروریستی گلزار شهدای کرمان را زیارت کرد.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه اندازی 16 هزار تخت بیمارستاتی در دولت سیزدهم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه اندازی 16 هزار تخت بیمارستاتی در دولت سیزدهم"، کلیک کنید.