ریزش معدن زغال سنگ در کرمان؛ یک معدنکار جان باخت

ریزش معدن زغال سنگ در کرمان؛ یک معدنکار جان باخت

آفتاب نیوز :

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از ریزش معدن زغال سنگ آبنیل در روستای بی بی حیات در شهرستان کرمان خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر فوت کرده است.

رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان، از ریزش معدن زغال سنگ آبنیل در روستای بی بی حیات در شهرستان کرمان خبر داد و اظهار داشت: در پی وقوع این حادثه بلافاصله یک تیم امدادونجات از شهرستان زرند به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در سانحه ریزش معدن زغال سنگ آبنیل در روستای بی بی حیات کرمان 6 نفر حادثه دیدند، افزود: متاسفانه در این واقعه یک نفر فوت کرده است، 2 نفر دیگر مصدوم و سه نفر درمان سرپایی شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با بیان اینکه این حادثه در ساعت 13 امروز پنجشنبه مورخ 1 Ù خردادماه جاری رخ داده است، گفت: نیرو های هلال احمر به عنوان پشتیبان در این عملیات حضور یافتند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ریزش معدن زغال سنگ در کرمان؛ یک معدنکار جان باخت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ریزش معدن زغال سنگ در کرمان؛ یک معدنکار جان باخت"، کلیک کنید.