«زنبورها» فینالیست غیرمنتظره این فصل لیگ قهرمانان اروپا

«زنبورها» فینالیست غیرمنتظره این فصل لیگ قهرمانان اروپا

در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال دورتموند در خانه پاری سن ژرمن موفق به شکست این تیم شد و اولین فینالیست این فصل لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفت.

به گزارش قدم آخر، پاری سن ژرمن مطابق انتظار، نمایشی سراسر هجومی داشت اما دژ دفاعی مستحکم زنبورها به رهبری هوملس کار را برای شاگردان انریکه سخت کرده بود.

هوملس کهنه کار در ادامه روزهای درخشانش، موفق شد در دقایق آغازین نیمه دوم، دروازه دوناروما را باز کند تا عملا کار برای نماینده فرانسه سخت تر شود.

اما مشکل انریکه و شاگردانش بیش از هر چیز دیگری، تیر دروازه ی دورتموند بود. تیر دروازه ای که 4 بار لرزید اما حتی یک بار هم توپ به تور ننشست تا شاگردان ترزیچ 180 دقیقه مقابل پاری سن ژرمن کلین شیت کنند و بتوانند پس از بیش از یک دهه، دوباره راهی فینال این رقابت ها شوند.

فینال این فصل لیگ قهرمانان اروپا قرار است در ورزشگاه ومبلی لندن در انگلستان برگزار شود و باید دید آیا زنبورها می توانند شگفتی را تکمیل کنند و کاپیتان رویس را با جام بدرقه کنند یا دوباره مثل آخرین مرتبه در گام نهایی شکست می خورند.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«زنبورها» فینالیست غیرمنتظره این فصل لیگ قهرمانان اروپا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«زنبورها» فینالیست غیرمنتظره این فصل لیگ قهرمانان اروپا"، کلیک کنید.