سرقت با استفاده از نوشیدنی های خواب آور در اهواز

سرقت با استفاده از نوشیدنی های خواب آور در اهواز

قدم آخر/خوزستان فرمانده انتظامی اهواز گفت: سارق حرفه ای که با نوشیدنی های خواب آور از 15 نفر سرقت کرده بود، توسط پلیس بازداشت شد.

سرهنگ حسین زلقی اظهار کرد: در پی شکایت چند شهروند مبنی بر اینکه فردی پس از درخواست تاکسی اینترنتی در مسیر با تعارف آب میوه یا آب که از قبل داروی خواب آور در آن ریخته بود، تلفن همراه رانندگان را سرقت و از این طریق از حساب بانکی آنان برداشت می کرد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 30 با کار اطلاعاتی و فعال سازی گشت های نامحسوس و هدفمند، سارق را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی، در عملیاتی غافلگیرانه او را بازداشت کردند.

فرمانده انتظامی اهواز تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس در مواجهه با مدارک مستدل به 15 فقره سرقت با استفاده از داروهای خواب آور و تهدید با سلاح سرد که 10 فقره آن ها در شهرهای تهران، کرج، شیراز و کرمانشاه بود، اعتراف کرد.

سرهنگ زلقی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی داده شد.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرقت با استفاده از نوشیدنی های خواب آور در اهواز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرقت با استفاده از نوشیدنی های خواب آور در اهواز"، کلیک کنید.