سقف کلاس این دانشگاه روی سر دانشجویان خراب شد/ عکس

به گزارش قدم آخر، در پی وزش باد شدید، بخشی از سقف کاذب 2 کلاس درس دانشکده اقتصاد و کارآفرینی دانشگاه رازی کرمانشاه دچار ریزش شد و 11 نفر از دانشجویان حاضر در این کلاس ها دچار مصدومیت جزیی شدند.

علت این اتفاق براساس اعلام روابط عمومی دانشگاه رازی؛ وقوع طوفان شدید و باز بودن پنجره های این 2 کلاس بوده که باد با شدت بالا وارد لایه زیرین سقف کاذب شده و به دنبال آن تایل های سقف کاذب از قلاب آزاد شده و بخشی از آن فرو ریخته است.

سقف کلاس این دانشگاه روی سر دانشجویان خراب شد/ عکس

پس از این حادثه، اورژانس دانشگاه به سرعت در محل حاضر و ضمن ارایه خدمات سرپایی به مصدومین، برای اطمینان از سلامت کامل دانشجویان، مصدومین به بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه منتقل شدند.

علی احمد امجدیان مدیر جانشین وقت اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه که بلافاصله سر صحنه حادثه حاضر شدند، در گفت وگو با خبرنگار آنلاین قدم آخر، از مصدوم شدن 11 نفر در پی ریزش سقف کاذب 2 کلاس درس دانشکده اقتصاد دانشگاه رازی کرمانشاه داد.

سقف کلاس این دانشگاه روی سر دانشجویان خراب شد/ عکس

وی ساعت حادثه را 13 و 15 دقیقه اعلام کرد و افزود: تمام مددجویان توسط یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و 2 دستگاه آمبولانس جهت ادامه درمان به بیمارستان آیت الله طالقانی منتقل شدند.

مدیر جانشین وقت اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این حادثه خوشبختانه مصدوم بدحال و فوتی به دنبال نداشت.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سقف کلاس این دانشگاه روی سر دانشجویان خراب شد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سقف کلاس این دانشگاه روی سر دانشجویان خراب شد/ عکس"، کلیک کنید.