سیگنال مهم برای بازار خودرو/آغاز اولین فروش خودروهای برقی از عصر امروز

سیگنال مهم برای بازار خودرو/آغاز اولین فروش خودروهای برقی از عصر امروز

به گزارش قدم آخر ،مدیر سامانه یکپارچه خودروها از آغاز اولین طرح فروش خودروهای برقی وارداتی و هیبریدی از عصر امروز (یکشنبه 16 اردیبهشت ماه) خبر داد و تاکید کرد که این دور از فروش چهار خودروی وارداتی شامل دو خودروی برقی، یک خودروی هیبریدی و یک خودروی بنزینی، صرفاً برای ثبت نام کنندگان مرحله اول خودروهای وارداتی که اسفند ماه سال 1401 ثبت نام کرده بودند، خواهد بود و ثبت نام جدیدی صورت نمی گیرد.

قدم آخر در بخبری نوشت:مهدی تقدسی از آغاز اولین دور فروش خودروهای برقی وارداتی از عصر امروز خبر داد و گفت: این چهار خودروی وارد شده صرفاً برای متقاضیان دور اول (ثبت نامی های اسفند ماه 1401) عرضه خواهد شد.

طبق اعلام مدیر سامانه یکپارچه خودروها، این مرحله از فروش خودروهای وارداتی که اولین دور از فروش خودروهای برقی است، صرفاً برای متقاضیان مرحله اول ثبت نام خودروهای وارداتی که اسفند ماه سال 1401 با بلوکه کردن وجه 500 میلیون تومانی در حساب وکالتی خود اقدام به ثبت نام کرده و نوبت دهی شده بودند، امکان ثبت درخواست یک خودرو از چهار خودروی عرضه شده وجود خواهد داشت.

در این دور از فروش خودروهای وارداتی، دو خودروی برقی شامل هیوندای برقی (وارد شده توسط معین خودرو) و خودروی برقی وارداتی توسط گروه صنعتی ایران خودرو، یک خودروی هیبریدی (لاماری) و یک خودروی نیسان سانی (وارد شده توسط معین خودرو) عرضه شده است.

متقاضیان از عصر امروز (یکشنبه) تا پایان روز سه شنبه (18 اردیبهشت ماه) فرصت دارند از بین چهار خودروی وارد شده، یک محصول را انتخاب کنند.

217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سیگنال مهم برای بازار خودرو/آغاز اولین فروش خودروهای برقی از عصر امروز" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سیگنال مهم برای بازار خودرو/آغاز اولین فروش خودروهای برقی از عصر امروز"، کلیک کنید.