شهید جمهور فرهنگ ماندگاری در تراز انقلاب و مردم خلق کرده است

شهید جمهور فرهنگ ماندگاری در تراز انقلاب و مردم خلق کرده است

قدم آخر/هرمزگان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در سومین جلسه ستاد انتخابات استان، توقع امروز جامعه از جایگاه ریاست جمهوری در تراز انقلاب و مردم را فرهنگ ماندگار رییس جمهور شهید دانست.

احسان کامرانی صبح امروز چهارشنبه 23خرداد، در سومین جلسه ستاد انتخابات استان، گفت: شهادت آیت الله سیدابراهیم رییسی، رییس جمهور محبوب ایران توقعات جامعه و نسل امروز را از این جایگاه در تراز انقلاب و مردمی بودن بالا برده است که این فرهنگ ماندگار محصول خدمت مخلصانه و مردمی بودن شهیدجمهور است.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت ارزشمند نخبگان، اساتید حوزه و دانشگاه، معتمدان ملی و محلی، افزود: بهره گیری از تمام ظرفیت ها و تریبون های تبیین اهداف و عملکرد نظام جمهوری اسلامی باتوجه به تلاش معاندین در شرایط برگزاری انتخابات، باید مورد توجه بیشتری قرارگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: سلامت و امنیت انتخابات بسیار اهمیت دارد که در کنار مشارکت حداکثری مردم و انتخاب اصلح، انعکاس فوق العاده ای خواهد داشت همانگونه که در حماسه بدرقه شهداء خدمت اتفاق بی نظیر جهانی بود.

رییس ستاد انتخابات هرمزگان زمینه سازی این حضور را وظیفه مهم اعضاء ستاد دانست و عنوان کرد: با توجه به فرصت فشرده برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، تجربه خوب انتخابات پیشین با هماهنگی و تعامل بیشتر اعضاء هیات های اجرایی و هیات نظارت زمینه برگزاری باشکوه انتخابات را فراهم می کند.

حجت الاسلام محمدعلی لبخندان عضو هییت نظارت بر انتخابات استان نیز ضمن تشکر از تعامل هیات های اجرایی در برگزاری خوب انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، گفت: تلاش اعضاء هیات نظارت در کنار هیات های اجرایی استان، فراهم کردن بستر مناسب در مسیر عمل به منویات مقام معظم رهبری و حفاظت از حق الناس آراء مردم است.

وی همچنین، تسلط بر قانون انتخابات و برگزاری آموزش های توجیهی برای نیروهای شعب را مهم برشمرد و تاکید کرد: تمام ظرفیت های نظام در استان اعم از نیروی انسانی و امکانات باید درخدمت برگزاری انتخابات باشکوه باشد.

در این نشست که با حضور اعضاء ستاد انتخابات، هیات مرکزی نظارت بر انتخابات و ارتباط وبیناری هیات های اجرایی شهرستان ها برگزار شد، روسای کمیته های مختلف گزارشی از آمادگی و اقدامات انجام شده همچنین نیازمندی ها و پیشنهادات خود ارایه کردند.

بنابراین گزارش، نظر به برگزاری انتخابات زودهنگام چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور محبوب ایران، ستاد انتخابات هرمزگان با 1449 شعبه شامل 874 شعبه ثابت و 575 شعبه سیار که 74 شعبه ویژه مناطق سخت گذر در نظر گرفته شده، به استقبال برگزاری انتخابات باشکوه می رود.

پایان خبر قدم آخر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید جمهور فرهنگ ماندگاری در تراز انقلاب و مردم خلق کرده است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید جمهور فرهنگ ماندگاری در تراز انقلاب و مردم خلق کرده است"، کلیک کنید.